Skocz do zawartości

Amazing Honda Cr 500 80koni?!


Rekomendowane odpowiedzi

ta odkreccic i sie utrzymac :icon_mrgreen: to dopiero popis :icon_mrgreen:

a moze raczej .. odkrec i utrzymaj sie na 2 kolach , to dopiero wyczyn :icon_twisted:

 

Maszyna dla twardzieli , a moze raczej dla ludzi z doswiadczeniem , a kondycje tez nie mala trzeba miec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy który z nami jezdzi ma taką 500 i narazie jakoś daje rade. Może dlatego, że kiedys w strongmanach stratował :icon_twisted: Problem ma tylko w tym, że zgubił kopniak gdzieś w lesie i musi ja na pych zapalać. Mi sie to nie udało i przejechałe sie dopiero jak mi ja odpalił. Wrażenia z jazdy sa takie że moc jest ogromna nie wazne który bieg i jakie obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez to odpal .... :icon_twisted:

(moj ziom mial cr 500 i na poczatku ze schodow odpalal bo nie dal rady :icon_mrgreen: , pozniej wyczail jak tloka ulozyc i se radzil..)

a niedawna wyprawa w teren .. To CR 500 spalila mniej niz KX 250 (krecone mniejwiecej tak samo, nikt nie mulil )

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby jezdzic Cr500 czy kx500 wcale nie trzeba byc superman , dobre opanowanie nad motorem i taktyka jazdy. Osobiscie jezdzilem juz na Cr500AF ( ktore sa fabrycznie tuningowe : cylinder portowany i poliszowany, wydech , membrana itd.) i powiem ze bardzo fajnie sie jezdzi trzeba tylko pojezdzic pare razy i do wszystkiego sie przyzwyczaisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoooko z kazdego biegu na kolo:D:D:D :icon_mrgreen: :bigrazz:

Z kazdego biegu na gume to Ci dobry wymiatacz postawi setke.Wracajac do mocy to nie ma sie czym podniecac bo 80 km to to nie ma a jesli , to niech ktos w 70% wykorzysta taka moc, chyba malo takich jest amatorow.Co do kupna nie kupilbym bym tego za 5tys juz na pierwszy rzut oka widac ze to zlumpione a po drugie Kolo tez jakis nie za specjalnym sprzedawca jest sprowadzil grata za 500 euro i teraz napalency sie podbijaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...