Skocz do zawartości

Pier**lę, jeżdżę na długich! ( długie , oślepianie )


anulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ze to sprawdzanie martwej strefy niesie ze soba niebezpieczenstwo brazowych gaci, gdy odwrociwszy glowe do przodu widzisz dym z hamulcow poprzedzajacego cie samochodu, bo wszyscy hamuja ze 140 do 80 a ty nawet nogi na hamulcu nie trzymasz i dalej dajesz 140.

 

I przy tych 140 km/h łepek Ci na boki nie lata, jak się rozglądasz? :icon_mrgreen: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy tych 140 km/h łepek Ci na boki nie lata, jak się rozglądasz? :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

To raczej o prowadzeniu samochodu było... ;)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe swoje motocyklowe rzycie jeżdżę w dzień na swiatłach drogowych.

Nawet jeśli to faktycznie oślepia kogokolwiek, to wolę oślepiś kilkaset osób w zamian jednej unikniętej kolizji.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wsadzę kij wrowisko.

Moim zdaniem tylko frajerzy jeżdżą na długich. Może, żeby być lepiej widocznym, należałoby sobie na kask koguta pier&*#nąć?

Jak się nie umie jeździć, to się w domu siedzi....

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

tez masz cebulke, wiesz ze tam swiatła mijania najwięcej wspólnego mają z maluchemrolleyes.gif niż z normalnymi światłami. Długie się włącza dla kierowców puszek którzy czasem jednak jezdzić nie umieją, a nie siedza w domu tylko jeżdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wsadzę kij wrowisko.

Moim zdaniem tylko frajerzy jeżdżą na długich. Może, żeby być lepiej widocznym, należałoby sobie na kask koguta pier&*#nąć?

Jak się nie umie jeździć, to się w domu siedzi....

 

Taaa frajerzy, pedały i Żydzi co? Dobrze że po drogach poruszają się tacy jak ty, których spowija blask zajebistości sprawiający że są widoczni nawet dla ślepców.

 

Przypomina mi to trochę dyskusję "czy słusznie wprowadzony został nakaz jazdy na światłach w dzień".

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no temat sie strasznie długi zobił :) w sumieto długie tez niewiele pomogą jak ktoś nie patrzy w lusterko :)

 

najlepiej podczasjazdy jechac tak jakby niki cie nie widział i tak traktować z góy każdy samochód .

W lusterko co chwile patrzeć i nie szależ zbytnio bo to jest tak że sto razy się uda a raz może być

inaczej i wystarczy.

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej podczasjazdy jechac tak jakby niki cie nie widział

 

Czytając to przypomniał mi się fragment wywiadu z kapitanem wodolotu (poważnie, autentyk). Coś w tym stylu:

 

Redaktor: - A jak jest z ryzykiem kolizji z innymi jednostkami znajdującymi się na wodzie? Przecież na Zalewie Wiślanym pływają żaglówki, łodzie motorowe, deski windsurfingowe...

 

Kapitan: - Nie ma to dla nas większego znaczenia, bo przy tak dużej prędkości, z jaką się poruszamy, inne jednostki znajdujące się na akwenie traktujemy jak punkty stałe, więc ryzyko kolizji jest minimalne.

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od dziś latam z zółtym kondomem na H4 i już widzę że w gąszczu białych, konwencjonalnych swiatełek przemieszanych z niebieskawymi ksenonami i diodami mocno się wyróżniam. Może to przypadek ale dziś nie musiałem nikomu na tyłku godzinami siedzieć i czekać, aż łaskawca zajrzy w lusterko i zrobi miejsce (nie mam zwyczaju wyprzedzać prawym pasem), tylko wszyscy królowie lewego pasa pięknie i z pokorą robili miejsce. Nie latam na drogowych tylko jak człowiek na światłach mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra odswierzyłem wątek ale tego sie nie spodziewałem...

Co to jest ta 'żółta guma' bo może to faktycznie dobre, ile kosztuje i czy pan w białej czapce nie zabierze dowodu za to.

 

A no i jeszcze jedno byłbym zapomniał:

 

 

NIE JEŹDZIJCIE NA DLUGICH BO TO NIE POPRAWIA WASZEJ WIDOCZNOŚCI ANI NIE ULATWIA DOTRZEZENIA WAS JAK I OBSERWOWANIA JAKIE MANEWRY BEDZIECIE WYKONYWAĆ!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...