Skocz do zawartości

Pier**lę, jeżdżę na długich! ( długie , oślepianie )


anulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla cwaniaczków, którym się wydaje, że są najważniejsi na drodze i wszyscy muszą zamykać oczy gdy jadą ,mam jedną informację - uczestnicy ruchu prawie zawsze błędnie oceniają odległość i prędkość zbliżania motocykla, który jedzie na długich. To jest takie preludium do czołówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla cwaniaczków, którym się wydaje, że są najważniejsi na drodze i wszyscy muszą zamykać oczy gdy jadą ,mam jedną informację - uczestnicy ruchu prawie zawsze błędnie oceniają odległość i prędkość zbliżania motocykla, który jedzie na długich. To jest takie preludium do czołówki.

 

Podpisuję się obiema ręcami :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!

1 zwolennika zakazu jazdy na długich w dzień odwiedzamy czasami na cmentarzu z tym który jadąc na długich żyje.

!

 

W miescie jadac 60km/h (50) i majac dlugie w sloneczny dzien jest bezpieczniej, co innego w deszczowy, ciemny dzionek to juz podnosi ale niebezpieczenstwo. Długie należy używać tylko bardzo rozsadnie a nie będa oslepiac innych i tobie przyniosa bezpieczenstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko trzeba robić z głową...ale na forum lepiej napisać "debil"

 

Przepisy jakos nie przewiduja robienia czegokolwiek z glowa, jedyne co mozesz zrobic z glowa to dostosowac predkosc do warunkow ( atmosferycznych, drogowych i innych )

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne nikt z was nie chciał by jechać przedemną i za mną.

No skoro jak rozumieme jezdzisz na dlugich, to ja na pewno bym nie chcial. Juz kilkakrotnie o malo nie wyladowalem w rowie, bo jakis taki dbajacy o wlasne bezpieczenstwo dal mi po oczach. Kiedy taki delikwent cie mija to przez moment nie widzisz nic. Nawet drogi. Moze to tylko moja przypadlosc, nie wiem. Pol biedy jak droga jest prosta.

Fakt ze byc moze swoje bezpieczenstwo w takiej sytuacji ktos poprawi, ale w moim odczuciu zagraza wszystkim dookola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zauważyłem jedno ciekawe zjawisko i w związku z nim mam pytanie.

 

ilu z Was, "cwaniaki" ostatnio sprawdzało czy swiatła są ustawione prawidłowo?

 

ilu z Was, mądrale, sprawdzało dzisiaj czy pokrętło regulacji snopa swiatła jest ustawione prawidłowo?

 

ilu z Was opuszza snop światła w swoich samochodach po napierdoleniu do bagaźnika dwóch, trzech zakładników ( w sensie - ciezkiego towaru)??

 

pozdro

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może, już kiedyś nawet poruszałem ten temat, założyć po prostu żarówki przeznaczone do motocykla?

Nazywają się Phillips Moto Vision i dają na krótkich około 20% więcej światła. Światło ma wtedy pomarańczowy pobłysk i odcina się od innych świateł samochodowych. Sam mam i używam.

p.s. to nie jest reklama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu z Was, "cwaniaki" ostatnio sprawdzało czy swiatła są ustawione prawidłowo?

 

ilu z Was, mądrale, sprawdzało dzisiaj czy pokrętło regulacji snopa swiatła jest ustawione prawidłowo?

 

ilu z Was opuszza snop światła w swoich samochodach po napierdoleniu do bagaźnika dwóch, trzech zakładników ( w sensie - ciezkiego towaru)??

 

pozdro

Ad. 1. Ja ostatnio sobie wyregulowałem światła zgodnie ze sztuką, po wymianie żarówek.

Ad. 2. Ke?

Ad. 3 W aucie samo się reguluje (ksenon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli motocykl leci na długich w słoneczny dzień to nie przeszkadza to tak bardzo innym (a bynajmniej mi gdy mijam się z takim motocyklistą), a faktycznie jest on wtedy bardziej widoczny. Natomiast gdy jest pochmurno lub zapada zmierzch (o nocy nawet nie wspominam) wówczas jazda na długich to duże ryzyko zarówno dla motocyklisty jak i innych użytkowników drogi, takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...