Skocz do zawartości

Poznań - kilka pytań odnośnie egzaminu ( egzamin w Poznaniu )


Boatman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W życiu nie zrobicie "8" na YBR 250 na drugim biegu :] Chyba że w snach...

 

 

Ja teoretycznie nei mam co wspominać z egzaminu... Poszedłem, zdałem i na tym sie skończyło :]

 

Musisz wejsc na storę Wordu w mieście które Cię interesuje..podają tam trasy przejazdu i ewentualne ich zmiany... :icon_twisted:

WORD Poznań - ja tu trasy nie widze :banghead:

 

 

Teraz to mi już to niepotrzebne bo egzamin miałem 11 lipca...

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie zrobicie "8" na YBR 250 na drugim biegu :] Chyba że w snach...

No właśnie- chcesz się założyć?

Mało tego, już nawet tak zrobiłem...

 

Generalnie cały kurs miałem na badziewnym Tajfunie :) ale postanowiłem sobie dokupić jazdy w High (stokrotne dzięki za cierpliwość Zbyszkowi i Konradowi), no i już na pierwszym spotkaniu Zbyszek tłumaczył mi, że generalnie oni (High) uczą * na YBR250 na I biegu, jednak jak zobaczył, że ja na uparciucha zacząłem robić na II i nawet mi wychodzi, to stwierdził, żebym robił jak mi wygodniej :lalag:

...co innego Konrad- On zaraz mi powiedział, że mam kręcić na I i tyle... ale pod koniec nawet mi zaczęło wychodzić, aczkolwiek wciąż się waham, czy na egzaminie zaryzykować i robić na II, czy jednak na I...

 

 

...a to już jutro :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Jeżeli potraficie, czujecie sie na siłach i lubicie ryzyko to róbcie sobie ósemki na dwójce... Sprawa indywidualna :)

 

 

Pokój!

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles z mojej ulicy jakies 2-3 tygodnie temu mial egzamin. Powiedzial mi, ze zalezalo mu na czasie bo w Poznaniu to jakies 2 miesiace a zapisal sie bodaj do Kalisza czy Gorzowa i mial termin na za 3 tygodnie.

 

PS ostatnio na onecie czytalem, ze bydgoski WORD apeluje o zwiekszenie liczby godzin na kursie do ministerstwa jakiegos. Byla tam tez ciekawa wzmianka, ze niedlugo WORD w Bydgoszczy uruchomi nowy projekt dla zdajacych prawko po raz pierwszy. Mieliby oni termin egzaminu poza kolejka w ciagu tygodnia od zakonczenia kursu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

więcej zmian pasów ruchu, kilka razy ograniczenia prędkości, zawracanie, lewoskręt kolizyjny (to różnice w stosunku do poprzedniej)

ogólnie bułka z masłem:)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej zmian pasów ruchu, kilka razy ograniczenia prędkości, zawracanie, lewoskręt kolizyjny (to różnice w stosunku do poprzedniej)

ogólnie bułka z masłem:)

 

mój ulubiony panie instruktorze Konradzie :P

dla Ciebie to wszystko bułka z masłem :) ale pomyśl o biednych zestresowanych kursantach :P :P :P

 

chociaż szczerze to te "zmiany" takie nie bardzo duże :) normalna jazda...

ja byłam na trasie egz. AŻ 2 razy :biggrin: na egzaminie pojechałam jeszcze inaczej ... także za dużo mi się jej znajomość nie przydała :notworthy:

chociaż miło chociaż raz zerknąć, żeby mieć pojęcie :flesje:

 

pzdr :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...