Skocz do zawartości

Ucieczka ;(


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj stałem z kolegą (kdx) ja na dt na takim mini zlocie (co tygodniowym) przy drodze mało ruchliwej ale dojazdowej do fabryki.I zobaczyłem ze jedzie policja to stchórzyłem i zje**** :P taki łąkami obok ulicy i wjechałem w las (kolega zrobil prawie to samo)jechał sobie powoli a niebiescy obok ulica i sei z niego smiali :bigrazz: >I teraz mam pytanie dt mam sprowadzana niemiałem przy sobie dokumentó w zadnych!jest ona nierejstrowana w kraju (w dokumentach ma 80cm3)mam tylko karte niemaiłem przy sobie,brak tablicy i OC.Moge sobie stac przy drodze czy mogą sei domnie przyczepic?? ;) Prosze o odpowiedż :D

 

 

Teraz zrozumiałem że zrobiłem źle :smile: :crossy: :( niestety człowiek uczy się na błędach :P

Edytowane przez Nitro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawo łamiesz na własną odpowiedzialność

masz jaja łamać prawo? miej dość odwagi odpowiedzieć za to, co zrobiłeś

...albo pozostaje jeździć tam, gdzie radiowóz nie wjedzie ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczepić sie zawsze mogą...ale jak powiesz im że ty nie niej niejeździsz tylko ją pchasz to wiesz...:Pa lubisz ją pchac bo potem masz na czym siedzieć..hehe...niewiem niespotkałem sie z takim przypadkiem:P

 

hehehe

No w sumie wytłumaczniedobre i w miare logiczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak jeszcze szczeniakiem byłem, czekałem na Tatę by pójść z nim do garażu. Z nudów pchałem sobie przed blokiem rometa (soedząc na nim odpychałem się nogami), do którego mieliśmy włożyć silnik. Podjechał policjant na ETZ i wrzeszczy do mnie, że wlepi mi mandat bo jeżdżę bez kasku, a ja mu na to: "Panie władzo ale to jest hulajnoga, bo nie ma silnika", policjant zrobił się czerwony i pojechał ;)

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają prawo się przyczepić. każdy pojazd musi mieć OC. dla każdego gliny to podstawa. z reszty możesz się wyłgać, z tego nie.

swoją drogą to naprawdę nadaje się do humoru. i powiem ci, że szkoda że ci policjanci cię nie zatrzymali. brak prawka (bo 80cm), brak OC, brak dowodu rejestracyjnego i przeglądu. taki motocykl nie ma prawa poruszać się po polskich drogach. jakby cię zatrzymali, skitrali by ci moto na lawetę, na parking i sprawa do sądu dla twoich starych, bo ty chyba jeszcze jesteś za młody (chociaż tego nie jestem pewien). i może wtedy twoi starzy pukneliby się w łeb, zanim kupiliby ci motocykl. a jakbyś w trakcie tej twojej ucieczki stuknął jeszcze radiowóz, to byłaby już w ogóle piękna bajka....

ja pierdziele..... pozdrów rodziców... i kup im gumowy młotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają prawo się przyczepić. każdy pojazd musi mieć OC. dla każdego gliny to podstawa. z reszty możesz się wyłgać, z tego nie.

swoją drogą to naprawdę nadaje się do humoru. i powiem ci, że szkoda że ci policjanci cię nie zatrzymali. brak prawka (bo 80cm), brak OC, brak dowodu rejestracyjnego i przeglądu. taki motocykl nie ma prawa poruszać się po polskich drogach. jakby cię zatrzymali, skitrali by ci moto na lawetę, na parking i sprawa do sądu dla twoich starych, bo ty chyba jeszcze jesteś za młody (chociaż tego nie jestem pewien). i może wtedy twoi starzy pukneliby się w łeb, zanim kupiliby ci motocykl. a jakbyś w trakcie tej twojej ucieczki stuknął jeszcze radiowóz, to byłaby już w ogóle piękna bajka....

ja pierdziele..... pozdrów rodziców... i kup im gumowy młotek.

 

Barnaby.

Masz rację. Nie ma co się czepiać chłopka.

Jeśli jego rodzice tak lekko podchodzą to takich spraw, to co będzie dalej w przyszłości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nieuciekałem przed nimi tylko jak ich z daleka zobaczyłem to odjechałem w miare szybko :bigrazz: : ;)

A gdybyś w trakcie tegoż szybkiego odjechania przygwizdał w grzybiarza i biedaczek by dostał zawału serca to jak myślisz co dalej?

Zrobiłeś błąd, wiesz o tym, więc teraz czas wnioski wyciągnąć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no zrobił błąd faktycznie ale ja go troche rozumiem sam niewiem jakbym sie zachował. Naszczeście mam Oc itd. ale nie mam prawka i jak widze policje odrazu serce mi bije 10 razy szybciej bo boje się co by było gdyby tak mnie zatrzymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...