Skocz do zawartości

Odnalezli moja CBR


ROBSON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D dzieki policjantom z wilczej w wawie ;)

znalezli moja CBR1000 po roku i tygodniu od kradziezy - nawet chcieli mi ja odrazu oddac ale glu... naczelnik nie zezwolil i musze czekac na pozwolenie prokuratora(a to moze potrwac b.dlugo :biggrin: )

sprzet strasznie skatowany ale jest :biggrin:

dziekuje wszystkim ktorzy mi pomagali szukac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopytaj się jako poszkodowany o akta sprawy, czy "odzyskali" znaczy złodziej zostawił gdzieś w rowie, czy faktycznie kogoś przy okazji ujęli. może w tym drugim przypadku bedzie się dało dochodzić od złodzieja odszkodowania za zniszczenia..? albo zażądać jako pokrzywdzony uczestnictwa w procesie jako oskarżyciel posiłkowy i poprosić sąd w przypadku wyroku o zasądzenie od złodzieja naprawienia szkody?

 

moją viragę tak "odzyskali": złodziej się rozbił na skrzyżowaniu i uciekł, z pasażerem. sąsiedzi powiedzieli, którego łebka i w której klatce bloku szukać, bo jeździł. nasi dzielni policjanci (k**wa ich je**na mać) "sprawców nie wykryli" i nasza (jw.) prokuratura "wobec niewykrycia sprawców" śledztwo umorzyła :D

jsz

Edytowane przez jeszua
„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) dzieki policjantom z wilczej w wawie :bigrazz:

 

Oooo... Miło usłyszeć, że ktoś chwali Wilczą :P

Sporo czasu tam spędziłem :P

Jako "swój" znaczy się (ojciec tam robił)...

 

Podnosi mnie to na duchu. Może chłopakom z Falenicy

uda się odnaleźć "trampka" kolegi. Jeden z nich podobno

postawił to sobie na pierwszym miejscu (akurat sam przymierza

się do kupna moto i troszku Go zjeżyło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj motorek mial wiele przepraw ja ustalilem na wlasna reke kto go ma to niestety policja nie potrafila go znalezc mimo ze to bylo miesiac czasu od kradzierzy ale szczegulnie dziekuje dwu ludzia z kryminalnej na wilczej :P( bo bylo widac ze choc oni sie staraja), teraz wiem ze zlodziejowi tez go ukradli (paradoks) i gostek (idiota) zalozyl duzo za szeroka opone( grzyb jak diabli :P ) i sie sypnal na winklu ,wyladowal w rowie i odstawil go do garazu (podobno wynajety :bigrazz: ) , policja zlapala kolesia tego zlodzieja i on wysypal gdzie stoi aby sie ratowac jak moze. z tego co wiem to zlodzieja bezposiredniego nie maja,

najgorsze to jest to ze musze na wydanie z parkingu policyjnego czekac na zgode prokuratora - pomimo ze niema zadnych watpliwosci ze to moj(nadal moje tablice i nr.nieruszone),chlopaki z wilczej chcieli mi go odrazu oddac ale sie nie dalo-bylem w tej dziupli z nimi -jak tylko znalezli:)

ciesze sie strasznie :smile: ;) i wszystkim poszkodowanym zycze aby mieli choc tyle szczescia co ja.

Janusz jak tylko go odpale to sie odezwe coby choc raz sie przejechac:) mam nadzieje ze jeszcze w tym sezonie posmigamy. jedziesz na hubala??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson, cieszę się Twoim szczęściem.

A do amatorów cudzej własności strzelałbym jak do kaczek. :biggrin: :icon_razz: :D

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...