Skocz do zawartości

"Imieniny Boruty" - Mazowsze 28 - 29 czerwca


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie proponujcie mi Zakopanego itp, heheh.  

Pozdrawiam, Paweł

 

Witam.

Czemu tak uważasz ??

Czyzby strach przed dalszą wyprawą 8) 8) 8) 8)

Hm a serio to te klimaty są najładniejsze w polsce...taka prawda.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Borsuk proponuję Ci organizację np. urodzina na Helu !! jak tam zrobisz, to przyjadę na 100% , Obiecuję :) .

 

Tak na serio - spokojnie - coś się znajdzie, nawet nie zacząłem szukać.

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może cos w okolicach Pałacu w Nieborowie? Kiedys nawet chyba był tam jakis zlocik ogólny.Zwiedzałem nie tak dawno pałac i park w Nieborowie .Śliczny :!: :!: Tylko jakies zakwaterowanie trza by wyczaić.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja znam bardzo fajne miejsce w okolicach Kościana nad malowniczym jeziorem - nie pamietam w tej chwili miejscowości - ale jutro podam - jest tam fajny i tani zajazd - cos w stylu ŁĘczycy - i napewno nie ma dresów - postaram sie jutro podac strone www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jesli chcesz na mazowszu to moze zaproponuje okolice Sierpca 15 km od Sierpca jest taka miejscowosc jak Słupia i Szczutowo spokojnie,2 duze jeziora,osrodek wypoczynkowy, zaopatrzone nieżle sklepy.Nie ma zadnych dresów nikt sie nie przypieprza tylko jak jedziesz na moto to dzieciaki ze wsi za toba leca razem ze swojimi psami.Nad jeziorem jest strefa ciszy ale nikt na to nie zwraca uwagi wszyscy zapieprzaja na motorowkach i skuterach wodnych ze az chuczy i motocyklisci tez tam jezdza ogulnie jest ok M67 wie o czym mówie :wink: Od Warszawy do Sierpca jest 110 km jesli sie myle to naprawde o mała ilosc Km.1km od Sierpca znajduje sie skansen wsi mazowiecekiej krecono tam "Pana Tadeusza" i "Ogniem i mieczem" nawet stoja zgliszcza po spaleniu osady w Ogniem i mieczem.Ps. Ja tez mam imieniny 29 tez Paweł jestem :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli impreza ma byc w Augustowie, musimy wziąć pod uwagę, że w wakacyjne weekendy ośrodki sie zapełniają. Proponuje do końca maja ustalić, czy Augustów odpowiada i ile miejsc nas interesuje (zawsze można troche dołożyć na podłodze, w namiocie itd.) mniej więcej.

Jak bedzie wiadomo, osobiście udam sie do Augustowa i zarezerwuję domki w najatrakcyjniejszym ośrodku z tanim piwem, blisko do jeziora, fajnymi domkami i najlepiej placem przeznaczonym do zbezczeszczenia :twisted:

 

Pozdrówka. (temat walk i niesnasek, a także wszelkiego rodzaju innych spięć rozwiązuje się w innym temacie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jak miejsce zostanie juz wybrane to dajcie znać.Ciężko mi jest sledzic wszystkie posty dokładnie  bo łącze sie przez modem więc kasa leci az strach :cry:

Dobrze gadasz brachu.

Ale spokojna Twoja głowa. Razu pewnego zapoda się zupełnie świeży i ostateczny temat w sprawie tego tematu :lol:

I nastanie porządek. A forumowiczów oświeci. I stanie się początek nowej IMPREZY!!!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miejsce zostanie juz wybrane to dajcie znać.Ciężko mi jest sledzic wszystkie posty dokładnie  bo łącze sie przez modem więc kasa leci az strach :cry:

Dobrze gadasz brachu.

Ale spokojna Twoja głowa. Razu pewnego zapoda się zupełnie świeży i ostateczny temat w sprawie tego tematu :lol:

I nastanie porządek. A forumowiczów oświeci. I stanie się początek nowej IMPREZY!!!

Pzdr

jak prorok Izajasz zacny człecze gadasz :D

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...