Skocz do zawartości

"Imieniny Boruty" - Mazowsze 28 - 29 czerwca


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

a mnie tam nachodza mysli coby zrobic kiedys spotkanie na Slowacji w Tatrzanskiej Lomnicy, bylem tam kiedys i widokowo jest poprostu rewelacja, jest taki camping na ktorym jest zawsze pelno motocyklistow, klimaty imprezowe, widoki prosciutko na Tatry, pelno dobrej jakosci drog z duza iloscia serpentynek, poprostu tam jest pieknie. Aha obok jest nawet basen kryty. Wiem ze dla wiekszosci jest to bardzo daleko, ale z drugiej strony prawdziwy motocyklista niczego sie nie boi.

powiedzcie co o tym sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie tam nachodza mysli coby zrobic kiedys spotkanie na Slowacji w Tatrzanskiej Lomnicy, bylem tam kiedys i widokowo jest poprostu rewelacja, jest taki camping na ktorym jest zawsze pelno motocyklistow, klimaty imprezowe, widoki prosciutko na Tatry, pelno dobrej jakosci drog z duza iloscia serpentynek, poprostu tam jest pieknie. Aha obok jest nawet basen kryty. Wiem ze dla wiekszosci jest to bardzo daleko, ale z drugiej strony prawdziwy motocyklista niczego sie nie boi.

powiedzcie co o tym sadzicie ?

 

Znam te rejony, zaj**iste miejsce :wink: Co prawda miałbym całą Polskę do przejechania, ale o ile tylko moja MZ da radę przebyć taką trasę to przyjechałbym na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

jak zwykle damy czadu

 

No i właśnie się tego obawiam 8O ., heheheh

Paweł, z tą organizacją u Ciebie w domu to ja osobiście bym raczej spauzował.

Chyba, że Ci zdrowie psychiczne niemiłe :lol: :lol: :lol:

Poza tym gdzie chłopaki z Wrześni będą "oglądali dowody osobiste" panien? :lol:

Chyba że namioty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie ma problem z miejscówką. Bo jak u mnie - tp rzeba raczej spokojnie w miarę, nawet z wydechów się w nocy nie postrzela, bo jakiś ku**s zadzwoni po gliny od razu. Miejsca typu Zegrze (zalew) też nie do konca, bo jest tam zawsze sporo towarrzystwa w stylu dresy i BMW. Może być bijatyka na pięści, albo wręcz strzelanina (nie tylko z wydechów). Mało jest tak spokojnych miejscówek jak Łęczyca, gdzie Pan starszy sam się bał pwenie, żebyśmy mu nie rozwaliali zajazdu. W Warszawie są inne, często nieprzyjemne zabawy. Kumpel raz sam uczestniczył w wieczorku nad wspomnianym zalewie, gdzie doszło do bitki na kije do bejsbola. Może przesadzam i panikuję teraz, bo dla większości z Was to jakiś kosmos co tu piszę, ale taka jest prawda. Niebyłem jeszcze na "wolnej" (czyli typu ognisko nad rzeką itp) imprezie, żeby jakaś ch**za sie nie przypałętała wliczbie połowa wsi. Dlatego od kilku lat nie uczestniczę w watkich zabawach. U mnie jest teren zamknięty, na nocleg i wieczorne picie przy ognisku rewelacja. Na moto można pośmigać wcześniej tak do oporu, że będziemy mieć dość. Znajdzie się jakieś miejse na pikniczek, palenie gumy, pokazy jazdy na kole, a wieczorem (około 21 np. ) zwalimy się do mnie, wstawimy motocykle do warsztatu (zmieści się z 20 jak się uprę) i zaczniemy chlać. O dywany i ściany się nie boję - zasada prosta - winowajca następnego dnia będzie zapierdzielał ze szmatą, taj jak mój kumpel, który ostatnio wyrzygał się w Kazimierzu przez okno (pewnie będzie, hehehe, bo Piort). Odpada sprowadzanie wieśniaczek.pl z wiadomego względu. Według mnie może być fajnie, można się wyszaleć na moto, a potem tylko balować przy ognisku, co już nikomu nie będzie przeszkadzało. Oczywiście czekam na pomysły. Chyba że znajdę jakieśmiejsce, które się da wynająć całe i będzie zamknięte płotem - tak jak w Łęczycy.

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie tam nachodza mysli coby zrobic kiedys spotkanie na Slowacji w Tatrzanskiej Lomnicy, bylem tam kiedys i widokowo jest poprostu rewelacja, jest taki camping na ktorym jest zawsze pelno motocyklistow, klimaty imprezowe, widoki prosciutko na Tatry, pelno dobrej jakosci drog z duza iloscia serpentynek, poprostu tam jest pieknie. Aha obok jest nawet basen kryty. Wiem ze dla wiekszosci jest to bardzo daleko, ale z drugiej strony prawdziwy motocyklista niczego sie nie boi.

powiedzcie co o tym sadzicie ?

 

Redwater, a kiedy bys proponował taki wypadzik? Byle nie przed końcem drugiego tygodnia czerwca!!!

 

Paweł, Dominik.... Panowie, skoro Dominik ma wtedy urodziny.... TO może gdzies w ich rejony? Pomiędzy Kaliszem a Poznaniem jest trochę fajnych jeziorek, z domkami i takie tam... Może tam jest bardziej "przyjazna" atmosfera?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

jezeli macie problem z lokalizacja - to chetnie pomoge

znam mnówstwo miejsc nad fajnymi jeziorkami gdzie mogli bysmy urzadzic impreze - mówie oczywiście o miejscach w któryxch nie grozi zadyma z dresiarzami - zastanowie sie i jutro zapodam jakies propozycje - co wy na to ???

 

Osobiscie obawiam sie troche o wyglad domu pawła po imprezie - oraz o problemy z siasiadami - bo wiadomo ze jak bedzie tyle osob to zawsze komóś zachce sie odpalic maszyne o 2 w nocy i dac czadu z rury - co wtedy bedziemy sie kłócic i szarpać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mam na myśli! Paweł nie będzie miał rodzinnego ani sąsieckiego problemu, a my będziemy mieli od razu piknik country! I jakieś ognicho... bo siedzenie w czterech ścianach całą noc też nie jest najzabawniejsze.... :) CO kto przywiezie, organizacją, zrzutą koszulkami itd, zajmą się solenizanci.....

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tez kluczyków od swojego moto nie oddał, ale po pierwsze nie pije

(za wiele :) ) a jak juz sie z lekka nawale to NIGDY nie jeżdze.Po drugie jestem za stary żeby komus impnowac jazda w stanie wskazujacym na spożycie i np.paleniem gumy.Po trzecie uważam ze jak ktos nie panuje nad swoimi poczynaniami pod wpływem gorzałki to niech oddaje kluczyki na przechowanie co by komus krzywdy nie zrobił :!:

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadną siłą mi nikt nie zabierze kluczyków od VXa. Chyba, że moja Karolinka. Nie ma ch*ja, żeby zabierać kluczyki. Co to w ogóle za pomysły. :wink:

 

O co się zakładasz ??? :twisted: :twisted: .

 

Ale już tak na serio - nie ma śmigania po pijaku i koniec. Dlatego uważam, że wszyscy Ci, co mają probmemy z utrzymaniem dupy na miejscu powinni mieć kluczyki odebrane. Bo jak ktoś taki wsiądzie na moto, to albo zrobi sobie krzywdę, albo komuś, albo rozjedzie sprzęty. Jak nie chcecie kluczyków oddać, to nie, ale pierwszemu, który będzie chciał na bańce jeździć obdzielę plecy swoim bacikiem !!! (Kto mnie zna to wie o co chodzi). Wolę to, niż ma dojśś do następnych problemów. Jak będzi gdzie oddać klucze, nap do jednego pokoju, gdzie będzie sziedział ktoś w miare trzeźwy ( a się zawsze ktoś taki znajdzie, to sam oddam je - bo chociaż nie zgubię. Nie ma się co stawiać Jacek na zapas, wiesz o co mi chodzi. Możesz oddać je Karolince, nie ma sprawy, Ona chociaż nie wpadnie na pomysł, zęby palić gumę o 2 w nocy !

 

 

Druga część - macie pomysły na miejscówkę - dajcie znać, tylko nie proponujcie mi Zakopanego itp, heheh. porponuję zostać przy Mazowszu, niekoniecznie muszi bu=yć to mój domek, bo już sami mnie ostrzegacie :) , więc się posłucham. Mówię tylko, że zawsze jest alternatywa. Niedługo się zacznę rozglądać za miejscówką i na pewno coś ciekawego znajdę, uwierzcie mi, może nawet nad wspmnianym Zegrzem, tylko jakąś spokojną miejscówę. Muszę wsiąść na moto w którąś niedzielę z chłoapakami z Wawy i zrobić małą rundkę w poszukiwaniu miejsca. Mamy czas - to prawie dwa miesiące jeszce, naopisałem już ten temat, żebyście czas rezerwowali, a resztę się załatwi już.

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...