Skocz do zawartości

Zakochałem się


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem spózniony, ale własnie otworzyłem i przeszukałem stronę Ducati i zobaczyłem http://www.ducati.com/bikes/my2006/ducatiM...lName=GT1000-06

Ducati.com

Rany boskie powinni trzymac je w piwnicach, bo człowiek nie może wysiedzieć, coś wspaniałego i te dwa chromy....

I jeszcze ten monster:

http://www.ducati.com/docs_eng/model06/men..._M695-06_on.gif

Gdzie ja k... oczy miałem, jak XJ kupowałem :) :( :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko panowie - to mu sie odesni ...zmeczony byl chlopak o 4:13 nad ranem mi tez sie Duca Monsterek podoba :buttrock:

 

Obudzi sie zrozumie jaki blad popelnil i napisze sprostowanie :D

 

Zawalidroga właśnie wstałem i nic z tych rzeczy :( . XJ to piękny motocykl, ale dwa, które wskazałem w linkach sa niesamowite... Tylko te ceny, hm ale juz chyba wiem, co zrobię za kilka sezonów i w jakim kierunku podąże. Bo japończyki sa również ciekawę, ale stylistycznie to sami wiecie. I wciąż mam w głowie te dwa chromy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem spózniony, ale własnie otworzyłem i przeszukałem stronę Ducati i zobaczyłem http://www.ducati.com/bikes/my2006/ducatiM...lName=GT1000-06

Ducati.com

Rany boskie powinni trzymac je w piwnicach, bo człowiek nie może wysiedzieć, coś wspaniałego i te dwa chromy....

I jeszcze ten monster:

http://www.ducati.com/docs_eng/model06/men..._M695-06_on.gif

Gdzie ja k... oczy miałem, jak XJ kupowałem :) :( :D

Hehe.... a ja jade w sierpniu do fabryki Ducati :buttrock: szkoda, że nie wolno robić fotek w hali, ale jak mi się jakos uda to podrzuce na forum...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem spózniony, ale własnie otworzyłem i przeszukałem stronę Ducati i zobaczyłem http://www.ducati.com/bikes/my2006/ducatiM...lName=GT1000-06

Ducati.com

Rany boskie powinni trzymac je w piwnicach....

 

dokładnie :) - tak żeby nigdy nie ujrzały światła dziennego.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawalidroga właśnie wstałem i nic z tych rzeczy :( . XJ to piękny motocykl, ale dwa, które wskazałem w linkach sa niesamowite... Tylko te ceny, hm ale juz chyba wiem, co zrobię za kilka sezonów i w jakim kierunku podąże. Bo japończyki sa również ciekawę, ale stylistycznie to sami wiecie. I wciąż mam w głowie te dwa chromy. :)

 

 

Tez zartuje - Ducati sa boskie - ja na widok 999 ...popuszczam

 

 

bez kitu :D

Edytowane przez Zawalidroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.... a ja jade w sierpniu do fabryki Ducati :buttrock: szkoda, że nie wolno robić fotek w hali, ale jak mi się jakos uda to podrzuce na forum...

 

pozdr

 

Koniecznie, spróbuj i może te nową serię jakoś złapiesz szczególnie GT 1000. I tego nowego monstera 695.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Heheee wszelkich malkontentów włoszczyzny tudzież krytyków, co to słyszeli o Ducati, ale na zdjęciach tylko widzieli, zapraszam do Poznania na Tor Poznań. Będzie mi niezmiernie miło, w bezawaryjnym klimacie, złoić Wam na zakrętach tyłki moim starym włoskim gównem z powietrznym silnikiem i mocą 86 KM. Jak sobie podgonicie te 140-konne japońskie cuda techniki na prostych, to Was przepędzę w zakrętach i grzecznie staniecie w kąteczku :buttrock: Zapraszam do rywalizacji!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze ze ktos tu Panu Moderatorowi na ambicje wjechal za bardzo...:banghead: A tak powaznie - jaki czas krecisz Monsterem?? Ja tez kiedys mam nadzieje dorobie sie Ducati (998 chyba), ale narazie to baaardzo odlegla perspektywa :crossy: Jedno tylko mnie w nich dobija - odgłos 2 kg mielących się śrub w sprzęgle. A propos - to normalne czy tylko objaw zuzycia?? Ale poza tym to szacun dla sprzętów włoskich :buttrock: , V2 to jedyny słuszny układ silnika :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze ze ktos tu Panu Moderatorowi na ambicje wjechal za bardzo...:lalag: A tak powaznie - jaki czas krecisz Monsterem?? Ja tez kiedys mam nadzieje dorobie sie Ducati (998 chyba), ale narazie to baaardzo odlegla perspektywa :banghead: Jedno tylko mnie w nich dobija - odgłos 2 kg mielących się śrub w sprzęgle. A propos - to normalne czy tylko objaw zuzycia?? Ale poza tym to szacun dla sprzętów włoskich :crossy: , V2 to jedyny słuszny układ silnika :smile:

 

poza ukladem V4 oczywiscie...

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czasy kręcę cienkie, czyli coś koło 2,02- 2,04, bo to moto jest za wolne na prostych i po prostu tam dostęję po dupie...

pzdr

 

Jedno tylko mnie w nich dobija - odgłos 2 kg mielących się śrub w sprzęgle. A propos - to normalne czy tylko objaw zuzycia??

 

Normalny odgłos suchego sprzęgła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...