Skocz do zawartości

Serwisowki


Rekomendowane odpowiedzi

Tu macie wszystko co jest w sieci :)

 

http://www.manualedereparatie.info/en.html

 

za darmo i bez limitów

Dziękuje kolego! Potrzebowałem serwisówki do 33-letniego moto i znalazłem na tym linku. Polecam innym namiar kolegi Grzegorza. Wszystkie marki bez limitów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dużo szybciej i łatwiej by było, gdybyś zamiast czekać na podane pod twarz, wpisał na google co potrzebujesz i sam sobie pobrał. To nie jest jakieś szczególne/rarytasowe moto i manuali jest pełno na necie.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Witam.

Syn zakupił pierwsze moto i oczywiście igła tylko trzeba coś odświerzyć, zmienić itd jak to przy nowych moto. Przeczytałem cały dział ale może ktoś ma serwisówkę do Hondy Deauville 650 2002rok. Na karcie pojazdu jest RC47 a dla mnie to NT650V Deauville. Szukam ale jest albo do ntv albo się nie otwiera stronka. Chcę zmienić płyn hamulcowy a jest w niej zintegrowany hamulec i nie chciałbym czegoś zrypać ;) nie mówiąc o zdejmowaniu owiewek ;D

Edytowane przez viarus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj a co to znaczy zintegrowany hamulec? przedni ? tylny? , znam tą hondę i tam nie ma nic nad zwyczajnego , zwykła przenia pompa i tylna też zwykła , wężyk na odpowietrznik i do roboty , tak jak w każdym innym motocyklu :) , nic nie popsujesz jak masz pojęcie jakiekolwiek . tak jak w aucie , pompujesz , trzymasz , odkręcasz odpowietrznik , pompujesz ,trzymasz odpowietrznik itd. , dasz radę , dużej filozofii nie ma .

tu masz manuale http://www.manualedereparatie.info/en.html

Edytowane przez gorgyus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę i serwisówkę ale on ma zintegrowany hamulec. Hamujesz nożnym i działa przód z tyłem, myślałem, że jest jakiś rozdzielacz i nie chciałem go zepsuć lub zapowietrzyć. Mamy go dopiero tydzień i jeszcze nie wszystko rozkminiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...