Skocz do zawartości

Wreszcie szewc w butach ...


Rekomendowane odpowiedzi

http://img125.imageshack.us/my.php?image=vfr10za.jpg

 

Tutaj jeszcze u sprzedawcy, za dwa dni u mnie.

 

Ściągnał mi to znajomy na zamówienie. Tak więc pierwszy motocykl który oglądałem i ... zakup.

 

VFR 750 RC 36, 1994 rok, od pierwszego właściciela, stan jak widać (do wymiany opony, łożyska w przednim kole + ogólny serwis z którym pewnie se poradzę :crossy: .

)

 

To tak w skrócie - ide na :buttrock: z tej okazji.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale kiła. Widać że lagi spawane. Mam też wrażenie , że rama jest jak banan. Co ty żeś kupił??.

No i na takich oponach chcesz w teren walić? :buttrock:

 

Demontuj plastiki i lecimy w teren :crossy:

 

A tak poważnie to gratulacje, w końcu prawdziwe moto kupiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama pewnie jest od Kawasaki, na zdjęciach gołym okiem widać że wcześniej musiała popękać a potem ktoś ją pospawał. Szkoda że to Chonda bo wiadomo jaką opinie ma ta marka (najgorsza to brak charakteru) i kto na niej jeździ. :buttrock: Zresztą wiadomo że Chonda to nie Yamaha

 

No a tak poza tym to szczere gratulacje :) ... Mam nadzieje że za R6 się utrzyma :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to Chonda bo wiadomo jaką opinie ma ta marka (najgorsza to brak charakteru) i kto na niej jeździ. :crossy: Zresztą wiadomo że Chonda to nie Yamaha

Grzeczniej proszę :buttrock: . Wiadomo, że większość produkcji Jamachy zaraz po opuszczeniu fabryki trafia na szrot :) .

Brawo Pawel!!! Witamy wśród fałeferowiczów :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeczniej proszę :buttrock: . Wiadomo, że większość produkcji Jamachy zaraz po opuszczeniu fabryki trafia na szrot :crossy: .

Brawo Pawel!!! Witamy wśród fałeferowiczów :) .

 

popatrz a moja od 15 lat daje rade uciekac przez szrotem :)

 

Gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko ci się znudzi możemy się zamienić...... :buttrock: hm.... :crossy: z drugiej strony ciekawe ile cacko wyniosło .....znowu kredyt by mi się szykował :) :) :)

Edytowane przez Maxv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VFRce do miana motocykla trochę brakuje, ale mimo wszystko przyjmij moje najszczersze gratulacje :crossy:

a Hondzie VT 250 F z 86 jak na zdjeciu ponizej :

 

http://www.hondaitalia.com/MOTO/uff_stampa...p?codice=vt250f

 

to ile brakuje do miana motocykla ??

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...