Skocz do zawartości

Niewygodne ochraniacze


Gość Visuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie czy na codzień zakładacie ochraniacze do swoich kurtek (chodzi mi o naramienniki i podłokietniki) czy raczej tego unikacie.

Kupiona przeze mnie "texowa" kurtka po założeniu ich robi się po prostu nie wygodna, a w dodatku zdarza się że ochraniacze w kieszeniach podszewki częściowo przesuwają się razem z nią tak, że nie chronią tego miejsca które powinny chronić.

Czy to wina tylko mojej kurtki (retbike) czy jest to standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochraniacze zamontowałęm w kapocie "raz na zawsze". W7yjmę tylko do prania. Kurtka Retbike nie ma regulacji obwodów rękawów, więc ochraniacze "wędrują", jak im jest luźno. Mam podpinkę, to nie wędrują. Nie mam podpinki.... wędrują...

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w ochraniaczach... U mnie w kurtce Modeki nie wędrują. Czasem tylko przy zakładaniu się lekko przesuną i trza poprawić ale w czasie jazdy i łażenia jest OK. Fakt że mam regulację szerokości rękawów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochraniacze mam zawsze, nawet gdy jade przewietrzyc sprzęta po okolicy. Nigdy ich nie wyjmowałem, bo leniwa bestia ze mnie :wink: z resztą po co? Mam kurtkę FLM model Stream i leżą one idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co mi kurtka bez ochraniaczy? zresztą żeby je wyjąć trzeba wyciągnąć podpinkę, a to jest nie tyle problematyczne co czasochłonne :cool:

 

W upały też z podpinką ganiasz bo ci sie nie chce odpiąć? :wink:

 

 

nawet do sklepu zólwia zakładam :).

 

jak znam zycie jak raz nie załoze będzie gleba (tfu tfu).

 

mam nadzieję,ze nigdy nie będą potrzebne...

 

No pancerzyka z pleców to ja też nie wyciagam, ale pozostale elementy opancerzenia są dla mnie piekielnie nie wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wszystko i zapiete pod szyje! Jesli przemieszczaja sie ochraniacze...to znaczy, ze troszke rekawy sa za luzne. Powinny byc na miejscu i zawsze proponuje aby jednak ciuch zaraz po zakupie byl lekko niewygodny (jesli chodzi o kombi ze skory)- pozniej sie dopasuje- kazdy przeciez jest inny.No tak, to jest moja teoria dot. skorzanych ciuchow. Nie wiem jak z tex-ami ale wiem jedno napewno- jesli az tak sie 'rylaja' to zle- w razie wywrotki i przemieszczenia sie ochraniacza mozna przytrzec cialo w miejscu gdzie on powinien byc.Znam taki przypadek- kosc w kolanie starta jak kostka mydla o tarke...brr.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero sie ucze jezdzic i opanowuje sztuke latania po zakretach.

takze zawsze ochraniacze i rekawiczki.

w koncu to moze kiedys uratowac moj pusty ale jakze sliczny lebek.

zreszta bardzo lubie wszystkie moje czesci ciala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...