Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde to wynika z tego że albo się spóźniłem albo byłem za wcześnie

 

Przyjechałem tak kiela 19:25 - potałem 5 minutek - wiatr tylko hulał to i pojechałem sobie ze Złotą na somotną jazdę.

 

Nic to - next time

 

Pozdrawiam

 

Qrde to wynika z tego że albo się spóźniłem albo byłem za wcześnie

 

Przyjechałem tak kiela 19:25 - postałem 5 minutek - wiatr tylko hulał to i pojechałem sobie ze Złotą na somotną jazdę.

 

Nic to - next time

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a czemu stolica nie lata :banghead: czyżby twardziele w deszcz nie dawali rady :banghead: :banghead:

 

Bo woli spam siać na forum (miało być złośliwie, ale tylko trochę :banghead: ). Ja tam nie gadam, tylko śmigam, praktycznie codziennie, najczęściej sam, bo tak lubię.

 

Oczywiście pozdrawiam Was serdecznie, żeby nie było, że się tylko czepiam :banghead: .

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo woli spam siać na forum

 

 

i kto to mówi :banghead: :banghead:

 

(żeby nie było-> tylko troszkę złośliwie :banghead: )

 

 

p.s. ja też śmigam właściwie codziennie :rolleyes:

 

EDIT:

qrcze, muszę zedytować bo mi się źle zacytowało Pawła, miało być tak:

 

Bo woli spam siać na forum (miało być złośliwie, ale tylko trochę :banghead: ). Ja tam nie gadam, tylko śmigam

 

:banghead: :banghead: :biggrin:

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd sprzedałem Katamarana, Moto jest moim jedynym środkiem transportu :banghead:

 

No ale 19-20 w tygodniu to niestety, może kiedyś, jak żona z dzieciakami na urlop pojedzie lub moja mała podrośnie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz!! co Ty opowiadzasz, ja tez mam małe dzieciaki i co daje rade?!! raz czy dwa razy w tygodniu, a i wekendy zaliczam wypady gdzies dalej :banghead: wiec sie sprezaj a nie mędrkuj :banghead:

 

No niestety, takie życie, tylko wtedy moge z nimi poprzebywać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ponownie dobiłam do tego tematu! :banghead:

 

Ja tam wczoraj byłam twarda i śmigałam w deszczu :banghead: Było ekstra!!! :banghead:

 

Ja dzisiaj się pojawię, ale w 2oo około 20-21, bo wcześniej mam speca od kompa. Także chętnych zapraszam i możemy trochę polatać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokąd przewidywany lot? Ja bym dobiła trochę później może?
Gdziekolwiek :banghead: może np. taka traska: wawa - zegrze - serock - wyszków - obwodnica radzymina - wawa, albo coś krótszego, np. wawa - zegrze - legionowo - wawa, generalnie do ustalenie na miejscu. Myślałem w każdym bądź razie o jakiejś odmianie od traski wawa - płońsk - wawa :banghead:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...