Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to ważne ale znowu nie udało mi się dotrzeć na czas. Ale nie podaję się do trzech razy sztuka może następnym razem załapię się na śmiganie. Pozdrawiam.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalenia w kwestii soboty są następujące :biggrin:

 

spotykamy się w Jankach na parkingu koło maka o 9:30.

Lecimy "trasą alternatywną" :bigrazz: (cokolwiek by to nie znaczyło) do Rezerwatu Niebieskich Źródeł :) http://www.tomaszow-maz.pl/turystyka/atr_zrodla.htm , następnie jakaś rybka w okolicach Borek :( http://www.tomaszow-maz.pl/turystyka/atr_zalew.htm . Wracamy trasą Katowicką. Lądujemy w Wawie prawdopodobnie około 14:00-15:00.

 

Uczestnicy:

 

ja :biggrin: Syska, GrzegorzR1, Bodzyn, Baders, Skandynaf, Wojtasik, Magister (?).

 

 

Dzięki za dzisiejsze.... leżakowanie :icon_mrgreen:

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co do 'sobotniej alternatywy' to spojrzalem na mape... i jakos strasznie duzo mozliwosci to raczej nie ma... ale wybralem cos takiego... (niestety w tym rozwiazaniu start z janek wydaje sie byc lekko niefortunnym :) )

start -> warszawa (scisle tajna miejscowka??) i jazda gorczewska w strone jelonek a pozniej na droge nr 580 w strone kampinosu (borzecin duzy, leszno) ta droga dojaz do sochaczewa; w sochaczewie kierujemy sie na skierniewice, droga nr 705... w skierniewicach wciaz jedziemy 705... az do jej konca czyli miejscowosci jezow (skrzyzowanie z droga 72); w reczonym jezowie jedziemy prosto droga bez numeru do miejscowosci budziszewice; gdzie droga staje sie droga numer 715... nastepnie via niewiadow, ujazd (tu juz droga ma nr 713) do tomaszowa mazowieckiego... wychodzi tego jakies 150km

 

MAPKA

 

...z uwagi na to ze nie wszyscy jezdza turystycznym enduro :bigrazz: zastanawiam sie nad stanem technicznym ow szos... niestety nie znam stanu tych drog... jednak wydaje mi sie ze kiedys (ok 2 lat temu) jechalem tamtedy do lodzi i w wiekszosci nawierzchnia byla bardzo ok (nowy asfalt ufundowany przez unie)... jesli ktos cos wie jak tam teraz jest to niech jak najbardziej nam opowie...

 

..aha... no i rzecz wrecz podstawowa... czy odpowiada Wam ta trasa... a w szczegolnosci pani, Pani Kierowniczko :icon_mrgreen:

 

pozdro,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Sochaczewa do Skierniewic niezbyt dobra droga, a najgorszy odcinek to Bolimów-Skierniewice (przez las wąsko i dziurawo, dużo wyrw na skraju jezdni, sporo PKS i ciężarówek przez co problemy z wyminięciem)

miał być nowy asfalt ale uzupełnili braki (łaty) i już nie było z czego kłaść, niestety deszcz wszystko zmył i znowu dziury :bigrazz:

prędkości raczej emeryckie4 bo sporo niespodzianek

w Skierniewicach sporo remontów ale przejazd chwila moment

do Jeżowa dosyć dobra droga, mało dziur, trochę winkielków, jednak kilka km od Skierniewic wykopują piasek i ciężarówki nanoszą trochę na jezdnię i trzeba uważać żeby szlifa nie złapać (pod górkę, na łuku)

 

katowicką będzie szybciej i sprawniej ale za Rawą Mazowiecką trzeba na patrole uważać bo klony stoją co jakiś

odstęp

 

postaram się doczepić w sobotę (tak na 90%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo jeśli planujecie powrót przed godz. 16:00 w sobotę, to ja też lecę z Wami !!! Odnośnie trasy to wczoraj jeździliśmy trochę po tym Kampinosie i mówię Wam - droga przez mękę, tyle dziur. Osobiście zamiast tymi bocznymi drogami preferowałbym walić Katowicką - szybko i stosunkowo bezpiecznie.

 

P.S. a może do Kazimierza ??? :bigrazz:

Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Kierowniczka teraz się wypowie :) :bigrazz:

 

Moja propozycja była taka, aby w tamtą stronę pojechać trasą alternatywną. Jako że trasa wojtasika została, chciał nie chciał, "obalona" przez Tommiego ze względu na dziury itd. mam kontr-propozycję :icon_mrgreen: Lecimy do Grójca, odbijamy na droge 728 na Mogielnicę -> Nowe Miasto nad Pilicą. W miejscowości Odrzywół skręcamy w prawo na drogę 48, na Tomaszów Mazowiecki . W majowym ŚM jest opisany kawałek tej trasy, m.in. ten ostatni odcinek. Może być całkiem miło :biggrin: .

A na miejscu to już muszę sprawdzić gdzieś jak dotrzeć do Rezerwatu, bo byłam tam jako zupełny gnojek i nie mam pojęcia. Może ktos pomoże? :biggrin:

 

A powrót już szybką Katowicką.

 

I co Szanowne Towarzystwo na mój pomysł?

 

p.s. Kto prowadzi? Jednogłośnie został wybrany skandynaf :( :lalag:

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie trasy to wczoraj jeździliśmy trochę po tym Kampinosie i mówię Wam - droga przez mękę, tyle dziur.

 

Siemanko!

Ja pierdziele gdybym wiedział to za żadne skarby bym tam nie pojechgał.

Wybaczcie współtowarzysze tej drogowej męki ale ja sam ją pierwszy raz jechałem. To było jak w przysłowiu wiódł ślepy kulawego.

 

 

W weekend chyba nie pośmigam a jeżeli to krótki przebieg.

A tak w ogóle to jeszcze nic nie wiem :icon_twisted: :icon_mrgreen: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dzisiaj małe śmiganko połączone z ustaleniem szczegółów odnośnie jutrzejszego wypadu ???

 

 

Ja też dzisiaj odpadam praca :icon_twisted: :icon_mrgreen: ale jestem sercem i duchem z Wami :biggrin:

 

Co do ustaleń jutrzejszego wypadu będę śledził sytuacje na kompie .

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że piątek to jeszcze TAAAKA pogoda, a Wy się za robotę wzieliście :icon_twisted: :biggrin: :icon_mrgreen: . Dam Wam dobrą radę: co macie zrobić dziś - zróbcie pojutrze, będziecie mieli 2 dni wolnego ;), a że pojutrze jest niedziela to nie widzę innej opcji jak odłożyć to do poniedziałku, tym bardziej że początek tygodnia ma być mokry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...