Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To olej te zajęcia przecież to tylko 1.5 godz. :bigrazz:

Bo taki wyjazd już się nie powtórzy...

 

haha jak wytlumaczysz za mnie pewnej kobiecie ze moto jest wazniejszy od niej to z przyjemnoscia :)

i jeszcze ci browar postawie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubus jak mam tłumaczyć pewnej nieznajomej Pani co jest ważniejsze to lepiej idz do szkoły

i niech będzie zadowolona z twojej obecnoiści :bigrazz: a zapewne to Ci się opłaci.

A co do :) to i tak możemy wypić w póżniejszym terminie :icon_mrgreen:

 

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że ja i Rebel będziemy dzisiaj latać od ok. 17:30, startujemy z Targówka i kierunek prawdopodobnie Kampinos. Jeśli ktoś chce się dołączyć to go ahead - jak będzie więcej chętnych możemy ustalić jakieś miejsce usatwki ok. 18:00, np. Bankowy
Hmhm... wszystkim 4umowiczkom obiecuję odstawić Rebela w jednym kawałku o 19:30 na Bankowy :bigrazz:

 

 

 

Peace :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtasik ja też nie mogę spędzić całego dnia poza domem, więc 16:00 to dla mnie taki ostateczny termin powrotu do domu. To tylko 100km jest, sam rezerwat gigantyczny chyba nie jest, więc czasu na tzw. rybke będzie mnóstwo. Spotkanie w Jankach ma ręce i nogi, zwlaszcza dla mnie :D

Trasa? Do obgadania. W tamtą stronę można pokombinować z jakimiś alternatywami dla Katowickiej, a wrócić na Katowicką. Szczerze przyznam, że muszę posiedzieć nad mapą- chyba że ktoś coś może zaproponować? :)

 

KTÓRZY TO MĄDRZY OMIJALI DZISIAJ KOREK NA ŚWIATŁACH SIKORSKIEGO-WILANOWSKA, CHODNIKIEM?!!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? :buttrock:

 

 

A dlaczego tu i na nas krzyczysz??? :icon_eek: :wink: :bigrazz:

 

 

Siedziałem akurat w katamaranie :banghead:

 

ojj... to się musisz poprawić :biggrin: wsiadaj na moto i przybywaj na bankowy :lalag:

 

 

Hmhm... wszystkim 4umowiczkom obiecuję odstawić Rebela w jednym kawałku o 19:30 na Bankowy :biggrin:

 

 

 

Peace :buttrock:

 

ale mieszadełko z Ciebie :P :P :icon_razz:

:icon_mrgreen: :) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mieszadełko z Ciebie :biggrin: :biggrin: :lalag:

:icon_mrgreen: :) :(

Ależ Magdo, żadne mieszadełko :P, po prostu też mam ochotę polatać a niestety o 20:00 muszę być w domu :bigrazz: więc nie będę w stanie doświadczyć niewątpliwej przyjemności polatania z Wami :icon_razz:, a skoro Paweł może polatać i wcześniej i o 19:30 to jak to mówią starzy górale i wilk syty i owca cała :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A dlaczego tu i na nas krzyczysz??? :biggrin: :lalag: :bigrazz:

 

Ależ ja nie krzycze :icon_mrgreen:

 

 

ojj... to się musisz poprawić :) wsiadaj na moto i przybywaj na bankowy :(

 

Na Moto już jestem, ale niestety w tych godzinach mam obowiązki rodzinne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też niedawno sobie stoje w koreczku na al.Niepodległości (w puszcze :( ), grzecznie robię miejsce po środku dwóch pasów A TU MNIE Z PRAWEJ STRONY DRÓGI :biggrin: ATAKUJE :icon_mrgreen: po takim małym chodniczku - tuz przy jezdni ... hmmm good idea :biggrin: :bigrazz:

 

Warcając do tematu to i Ja już niedługo pojawię się na pl. Bankowym - wreszcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że ja i Rebel będziemy dzisiaj latać od ok. 17:30, startujemy z Targówka i kierunek prawdopodobnie Kampinos. Jeśli ktoś chce się dołączyć to go ahead - jak będzie więcej chętnych możemy ustalić jakieś miejsce usatwki ok. 18:00, np. Bankowy

 

ooo to ja sie moge do was podlaczyc :bigrazz:

skad dokladniej i o ktorej startujeie? ewentualnie moge sie do Was gdzies podlaczyc na trasie, ja bym z tarchomina :icon_mrgreen: jakas sugestia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to ja sie moge do was podlaczyc :bigrazz: skad dokladniej i o ktorej startujeie? ewentualnie moge sie do Was gdzies podlaczyc na trasie, ja bym z tarchomina :icon_mrgreen: jakas sugestia?
Bądź o 18:00 (a najlepiej parę minut przed) na Pl. Bankowym pod pomnikiem Starzyńskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź o 18:00 (a najlepiej parę minut przed) na Pl. Bankowym pod pomnikiem Starzyńskiego

 

 

to wy tez niczym niektorzy (to zadna aluzja :bigrazz: ) nie czekacie nigdy na pozostalych? :icon_mrgreen:

 

oko meldujem siem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wy tez niczym niektorzy (to zadna aluzja :lalag: ) nie czekacie nigdy na pozostalych? :P

 

oko meldujem siem

 

 

wrrrrrr :bigrazz: :icon_mrgreen: :)

 

Jak sie "pozostali" meldują, że będą to się czeka! Natomiast spędzanie czasu przeznaczonego na latanie na lansowaniu się pod pomnikiem jest NIEFAJNE!!! GRRRRRRRR :( :biggrin: :biggrin:

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...