Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie jednak też polatałam :bigrazz: Tylko się okazało godzinę po Waszej ustawce, że mogę...

No i zaprzegłam Sylwię, bankowy...... małe szaleństwo (emerycka 3 :wink: :biggrin: :flesje: :) )

 

 

Jest pomysl, aby w ramach współpracy między narodami wybrać się na śmiganie takimi pojazdkami małymi niskimi na 4 kółkach.... :) W przyszłym tygodniu?

Kto chętny? :wink:

 

uściślając-> pomysł jest Syskowy :cool:

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie jednak też polatałam :buttrock: Tylko się okazało godzinę po Waszej ustawce, że mogę...

No i zaprzegłam Sylwię, bankowy...... małe szaleństwo (emerycka 3 :biggrin: :buttrock: :biggrin: :crossy: )

 

 

Jest pomysl, aby w ramach współpracy między narodami wybrać się na śmiganie takimi pojazdkami małymi niskimi na 4 kółkach.... :cool: W przyszłym tygodniu?

Kto chętny? :biggrin:

 

uściślając-> pomysł jest Syskowy :icon_mrgreen:

 

Magda dzieki, ze pomyslalas o mnie :icon_mrgreen: jestes...... :icon_razz:

pomysł???jaki pomysł?? ja nic nie wiem??

ale jak zwykle jestem ZA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm in da house, too :buttrock: Jak zwykle sympatisz, fantastisz gut i w ogóle :biggrin:

 

Jest pomysl, aby w ramach współpracy między narodami wybrać się na śmiganie takimi pojazdkami małymi niskimi na 4 kółkach.... :biggrin: W przyszłym tygodniu?

Kto chętny? :buttrock:

 

uściślając-> pomysł jest Syskowy :biggrin:

No to chyba co najmniej faux pas :icon_mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my sobie wlasnie z mlodym polatalismy.....bylo milutko..aczkolwiek nie wiem dlaczego kolega caly czas mnie za portfel trzymal :buttrock: ..no i pozycje mial jak prawdziwy "macio" :buttrock:

 

pozdr dla tych co chca a nie moga :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moto 20 metrów ode mnie, a ja mam areszt biurowy.... :cool:

Uwaga to jak skończysz areszt to robimy małe bez alkoholowe :buttrock: spotkanie w Tortilli.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i nie tylko na 20.30

 

 

 

 

 

a my sobie wlasnie z mlodym polatalismy.....bylo milutko..aczkolwiek nie wiem dlaczego kolega caly czas mnie za portfel trzymal :buttrock: ..no i pozycje mial jak prawdziwy "macio" :biggrin:

to byl portfel :biggrin: :biggrin: :icon_mrgreen:

a to przepraszam :icon_mrgreen: :icon_razz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...