Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ma ktos opis mnie wiecej jakimi prdkosciami da się poszczegolne zakrety brac?

A co ci taki opis da? Jedziesz tak szybko, jak czujesz że dasz radę, a nie jak mówi jakiś opis czy koledzy. Prędkość w łuku to pochodna bardzo wielu czynników. Ja tam np. na torze prawie wcale nie patrzę na licznik (sporo zawodników jeździ w ogóle bez, albo ma zaklejony), bo jakoś koncentruję się na innych sprawach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie, ale nie czuje tej granicy koncowej.

w duzej patelni w najostrzejszym miejscu :) czasami lecialem 105kmh a czasami 122kmh

tak tylko dla porownania

u mnie liczniki sa wysoko i cyfrowe, jak leze na baku to gapie sie w nie nieswiadomie, mam je tuz pod horyzontem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle gleb :) dlatego kurna ja mam cykora przed torem

jakoś nie mogę się przełamać po moich ostatnich występach :)

nichce też być zawali drogą bo co niektórzy to już widze pięknie wymiatają

zresztą z moim szczęściem to na bank bym coś wywinął a póki co to szkoda mi sprzętu

moze spraw sobie jakies torowe owiewki(czytaj second-handy w mocno atrakcyjnej cenie) i przyjedz na czerwcowych grandysow. mysle ze bedzie wszystko bardziej uporzadkowane i troche spokojniej(przynajmniej w grupie C:)), a jak zobaczysz ze stac cie na wiecej to zawsze sie mozna przeniesc do szybszej B:)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie, ale nie czuje tej granicy koncowej.

jak slyszysz szorowanie owiewek o asfalto to znaczy, ze wlasnie znalazles i minales granice :clap:

mozesz zerknac toto: http://rapidshare.de/files/19137412/poznan.rar.html

(objazd z komentarzem Badziaka w ktoryms starym jednosladzie), ale na prawde to nie wiele Ci da - nie zapominaj jeszcze o takich drobiazgach jak rodzaj motocykla, opon, zestrojenie zawieszenia, inni uczestnicy itp itd

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

 

opis, a w zasadzie jakis szkic jak jechać dane zakręty odnośnie toru jazdy ma wg mnie sens. Natomiast dane na temat prędkości już raczej nie, bo jak pisał Fat raczej nie masz czasu patrzeć na prędkościomierz. Poza tym ktoś z czołówki wymiataczy może napisać, że hamuje przed dużą patelnią z 280 km/h i przy próbie naśladownictwa kłopot gotowy :clap:. Niestety każdy musi dla siebie ustalić doświadczalnie te wartości graniczne, powinny wzrastać wraz z doświadczeniem torowym :clap:

 

 

 

Pozdrówki

 

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo- umow sie z tym starym nudziarzem TomkiemL na trening.Zaloze sie, ze jesli narysujesz kreda Jego tor jazdy raz, to juz nigdy z niego nie wyjedzie. No normalnie El Professoro :clap: :clap: Sam zastanawiac sie czy nie naciagnac Go na jazde...Forza Tomcio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo- umow sie z tym starym nudziarzem TomkiemL na trening.Zaloze sie, ze jesli narysujesz kreda Jego tor jazdy raz, to juz nigdy z niego nie wyjedzie. No normalnie El Professoro :clap: :D Sam zastanawiac sie czy nie naciagnac Go na jazde...Forza Tomcio!

 

Kolega przesadza i mię zawstydza :clap: ja się nie nadaję na nauczyciela, jak ktoś za mna jedzie to się dekoncetruję :) ;)

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tras itd to wiem o co chodzi.

w poznaniu samochodem nie jedno okrazenie zrobilem i lepsze czasy niz na moto mialem.

tylko wydaje mi sie ze wolno pokonuje zakrety.

w poniedzialek dalej bede trenowal :icon_razz:

 

własnie obejrzałem film poznan.rar

........... :icon_rolleyes: :biggrin: :bigrazz: :notworthy:

 

o to mi chodzilo :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...