Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jest czego żałować, rewelacyjnie dzisiaj było! Temperatura w sam raz do jazdy, słońce i bardzo mało ludzi - może z 15-20 motocykli. Były chwile, że myslałem że na torze jestem sam - nikogo przede mną, nikogo za mną, pełen wypas :wink: Dwa razy mało brakowało do zaliczenia konkretnej figury, ale skończyło się na strachu i pobrudzonych bokserkach :biggrin: No i 1.59 zrobione :bigrazz:

 

P.S. A jak ktoś uważa, że nie ma odpowiedniego sprzęta na tor i dlatego nie jest szybki, to niech się przejedzie parę kółek za zawodnikiem z GS 500 CUP. Dzisiaj za takim leciałem i gość w zakrętach był zajebisty, świetny tor jazdy miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. A jak ktoś uważa, że nie ma odpowiedniego sprzęta na tor i dlatego nie jest szybki, to niech się przejedzie parę kółek za zawodnikiem z GS 500 CUP. Dzisiaj za takim leciałem i gość w zakrętach był zajebisty, świetny tor jazdy miał.

 

No w końcu, że najważniejsze są umiejętności i silna psycha. eh zazdroszcze pusty tor i 2 godzinki :buttrock:

 

1,59 zajebiście :biggrin: może pomyślisz o starcie z amatorami :buttrock: podniesiesz frekwencje a i emocje w wyscigu myslę że nieporównywalne.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz w domciu, piekna pogod była i super warunki.

Dojechalismy na tor o 16h10 i bylismy numer 19-20

Ładnie się smigało aczkolwiek trochę samotnie.

Fat :biggrin: nie mogł dosc do siebie po dołączeniu do klubu <2min

 

Trochę wiało na tej prostej przed sławiniakiem ale to wszystko.

 

Najwazniejsze ze nikt się nie wywrócił. :buttrock:

 

do zobaczenia za tydzień :buttrock:

Edytowane przez Bobo/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Fat popylał tak ostro, aż pomarszczył asfalt w kilu miejscach :buttrock:

Ogólnie wczorajszy trening stał prawie u wszystkich pod znakiem jazdy turystyczno-krajoznawczej, przynajmniej u mnie. Nie zanotowałem żadnej gleby - i oto chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Fat popylał tak ostro, aż pomarszczył asfalt w kilu miejscach :buttrock:

Ogólnie wczorajszy trening stał prawie u wszystkich pod znakiem jazdy turystyczno-krajoznawczej, przynajmniej u mnie. Nie zanotowałem żadnej gleby - i oto chodzi!

 

A mnie wczoraj jeździło się "nie za szczególnie": maszyn na torze było niewiele, więc nie bardzo było przed kim uciekać i kogo gonić, bo odległości między pojedynczymi sprzętami raczej spore.

Ogólnie wczorajsze jazdy trochę bez emocji, czyli zupełnie inaczej niż tydzień temu, kiedy z amoku ocknąłem się o 18.00 i to w burakach "pod dębami" :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zajebiscie latalo :buttrock: pogoda dopisala, mało wiary wiec moglem pocwiczyc spokojnie zakrety. Pod koniec juz zdrowo napierdzielalem ( a przynajmniej tak mi sie zdawalo :buttrock: ) oba kolana tra o asfalt wiec mysle e powoli zaczynam sie dobrze skladac. Szkoda ze nikt mi czasu nie zmierzyl ale mysle ze bylo szybciej niz ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IBIZA, kumpel tobie mierzył i wyszło w okolicach 2.30 nie jest zle :biggrin:

 

Ibiza! wiedzialem ze ostatnio oszukiwales :buttrock: gdybys nie pojechal na skroty to bym cie wyprzedzil :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mało ludzi było, pewnie przez ten wiatr co się rozpychał po torze:) Co do GS 500 to naprawdę gościu jeździ super, często wisi zupełnie obok motocykla. Widać jak dużo i jakie czasy można wycisnąc z poczciwego GSa. Będzie super jak bez problemu będę sie za nim utrzymywał. Pozdrawiam Adam

Edytowane przez aadamuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IBIZA, kumpel tobie mierzył i wyszło w okolicach 2.30 nie jest zle :icon_twisted:

chyba z paleniem fajki w miedzyczasie :icon_mrgreen: ale spoko na przyszly raz wezme kogos do mierzenia i bede wiedzial jakie czasy latam. Bo mi sie wydaje ze ciut szybciej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...