Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Noo się działo dzisiaj. Na torze ponad 60 motocykli (jak się rejestrowaliśmy z Kowalem byliśmy coś koło 56 i 557 numerami...).

Ale się latało!!! Piękna pogoda, dobrze jeżdżacy ludzie no i łycha!!

Jestem dość zje*any, se strzele piweczko teraz, a jak!!!

Gdzie FOOOOOTYYYYY????????!!!!!!!!!!!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie ktoś z aparatem jakimś extra?? Jacuś coś odpuściłeś i dupy dajesz!!! Zawsze były fajne foty!!! :crossy:

pzdr

 

-nooo, dupy daje jak szlag! Po prostu nie mam jak z os. warszawskiego w poniedzialek dojechac na tor- juz mnie skreca z ciekawosci. Sprzedalem auto i juz (grrr) trzy miesiace czekam za nowym a motocyklem nie jezdze do pracy.Koncze 'tyre' o 15.15 i wacam do domku...gdybym mial znow wracac do Posen- to wiesz bylbym na koniec treningow. Jak tylko kupie katamarana to jestem w kazdych krzakach na torze :buttrock: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spie**alajcie. :buttrock: :banghead: Przyszły tydzień już mam luźniejszy, więc nie odpuszczam! :crossy: Spotkałem Marco po południu i mówił, że kupa wiary było, a Ibiza ładnie latał. No opowiadać panowie, opowiadać, nie dajcie się prosić :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dzis na torze bylo zajebiscie !!!!!! Pierwszy raz jezdzilem n nowej nawierzchni i musze powiedziec ze bardzo dobrze sie moto trzyma. Co do czasow to trudno mi powiedziec bo bylo dosc tloczno i ani razu nie mialem czystego okrazenia( duzo wiary jezdzilo spacerowo i dosc nerwowo). Podobno jeden z czasow mialem cos kolo 1,58 ale trudno mi to zweryfikowac. Napewno moge powiedziec ze jezdzi sie teraz pieknie. Mam nadzieje ze w przyszly poniedzialek bedzie ladnie to znow polatam. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super warunki

Super pogoda

Rzeczywiscie było duzo ludzi ale chyba nikt sobie bardzo nie przeszkadzał ;)

Dobrze ze nie było tak duzo wypadków jak w zeszły tydzien.

Na pierwszych okrązeniach miałem okazje powąchac spaliny monsterka HRG i trochę szlaczki zakrętow wkuć w łepetyne :lalag: już powoli powtarzam tor jazdy a nie ze kazdy zakretek w inny sposob :crossy:

Jakis plastyk UPC koziołkował z winny power slida tuz przedemna, mam nadzieje ze sie nic nie stało.

NSR 125 mnie najbardziej rozwaliła, super się trzymała i chyba nawet jakies większe łykała :banghead:

Z naszej ekipy mamy 150 zdjec zrobionych, ALE... beda dopiero dostepne pod koniec tygodnia :smile:

No nic tylko czekac na przyszły poniedziałek i na ładną pogodę :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo fajnie ale jak dla mnie zbyt duzy tlok. kilka osob naprawde dosc mocno przeszkadalo. szkoda ze rozkrecilem sie dopiero na sam koniec treningu :/ za tydzien bedzie szybciej :crossy: Ibiza mi nie ucieknie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Faktycznie było kilka paciaków-wypraw w zielone i stąd moje pytanie:

 

pierwszy przypadek to niedohamowanie i wylecenie przed zakrętem

Czy jak widzę że jade za szybko to nie lepiej próbować pojechać szerzej i zmiejszać prędkość w luku, czy właśnie hamować do końca?

 

drugi to wylecenie na wyjsciu z winkla

Jeżeli na siłę docisne moto żeby się zmieścić to czy moga się uśliznąć opony? Czy tylko jeśli dam za dużo gazu "power slide"?

 

Czasami nie wiem poprostu jak się zachować, zwłaszcza że powyższe sytuacje kiedy się "nam" wydaje że jedziemy za szybko :buttrock:

 

Zgóry dziękuje za wypowiedzi

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibiza mi nie ucieknie

moim zdaniem "motorynka mega wypas" może nie dać tu rady :buttrock:

zdecyduj się wkońcu na jeden sprzęt zrób go jak potrzeba i weź wkońcu udział w amatorach ktoś te szlaki musi przetrzeć

PS

wjechałem na tor koło 17 wpisywałem się na listę jako 74 więc wiary było wuchta

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...