Skocz do zawartości

jak namówic rodziców na enduro ;p??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam ponownie(jestem założycielem tego tematu) nareszcie po kilku tygodniach staran na poczatku czerwca mama się zgodziła (miałem kupować 50 hm'a cre) ale potem ztwierdzilismy z tata ze lepiej kupic 125 jesienia skoro w przyszłym roku w marcu zdam A1 i tu pojawił się problem mama nie ma nic przeciwko ale tacie spodobała się honda varadero 125 i nie wiem co teraz zrobić sam enduraka nie kupi bo tata miał mi połowe kasy dołożyć . Nie wiem jak mam z nim rozmowe poprowadzić ;/ pomocy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuz ja bym sie staral przekonac tate ze to nie jemu ma sie podobac motocykl tylko raczej mi!! I przedstawil bym mu jakies modele ktore mi odpowiadaja no i odrazu z cena oczywiscie tak o 1000-500zł mozesz zmniejszyc albo zawyzyc jesli on ma ci dozucic 1/2. Ja zmniejszylem o 500 a jak ojciec dzwonil do faceta i ten mu juz podal cene prawdziwa to nawet nic nie powiedzial tylko na 2 dzien pojechal po moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja takze zawdzieczam moto dzieki mojemu tacie :icon_arrow: jak byl mlodszy to jezdzil tylko na motorkech a samochod kupil dopiero ja sie moja mlodsza siostra urodzila ;) i tak w moje 15. urodziny zobaczylem za przyczepce honde MTX.... j sie zaczelo :banghead:

 

a mama dowiedziala sie dopiero po kilku tygodnich dlaczego tak czesto jezdze do babci(tzm stalo moto) :icon_twisted: :icon_arrow: :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsumie nie mialem problemu z tym :D

Wczesniej mialem starego simsona kr50/1k(schwalbe)

Powiedzialem ze chce yamahe dt bo jest w miare tania a przy okazji wyglad ,o wiele bardziej powazny niz skuter ... no i moc na jaka sie szykowalem lecz nie jest ona tak duza ... ale moj tata sam jezdzil na motorach ale jak moj brat sie urodzil czyli 20 lat temu to trzeba bylo samochod kupic no i skonczyl jezdzic, jego ostatni motor to byla jawa 350 :biggrin: mowi ze teraz chcialby cos miec .. jakiegos crossa albo choppera bo scigacza w zyciu by nie chcial, zawsze powtarza ze jak sie kupuje scigacza to chce sie smierci :biggrin:

ale wiadomo wszystko z umiarem to jest dobrze

Pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Pomóżcie! próbuję namówić rodziców na WSK 3, ale mówią że za mocny, że po co kolejny grat itp. Co mam zrobić by ich przekonać?

 

powiedz mamie że poczekasz do 18-tki . A te pieniądze co zaoszczędziłeś na moto to sie nie zmarnuja , Będziesz chodzł z kolegami za przestanek coca cole pić :buttrock:

Edytowane przez seba13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie śledzilem tematu całego bo nie miałem czasu :)

 

jak sie powtarza to przepraszam.

 

Skoro namowiles tate to wez go i pojedz kupic motor z nim bez wiedzy mamy u mnie to zawsze dzialało potem mama sie przyzwyczaila i ostanio sam z nia kupowałem moto :D

 

Polecam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...