Skocz do zawartości

jak namówic rodziców na enduro ;p??


Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka sposobów na to żeby przekonać starych. Ja np.nie miałem problemów z kupnem moto bo po kumunii zostało mi kilka tys. zł, które leży sobie do tej pory. Ale nie chcąc wydawać kasy umówiłem się ze starymi że będe się zajebiście uczył i za jakaś tam średnią ocen mi kupią moto. No i w ten sposób małym nakładem pracy (umie się sciągać) :D za mega wyniki w nauce i wygranie kilku konkursów starzy mi fundneli moto. Tylko niestety że nie chcą zmienić na większą pojemność bo stary twierdzi że wszystko katuje i psuje :crossy: No i znowu ugadałem ze starą że za wyniki w nauce mi zmienią moto ;) Tylko ja mam prostszą sprawę bo rodzice też smigali w młodości - tata na komarku mama na wsce :crossy: a do biednych też nie należą. Tak więc zostaje Ci uprosić starych, zacząć się uczyć, dorabiać na czymś albo oszczędzać kieszonkowe i kupić wymarzonego sprzęta czego Ci życza.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj u mnie z nauka jest problem i tez dla tego stary sie nie zgadza ale sapie tez o te spalanie do dt ale jak nie pozwoli kupic bede mial odpowiednia ilosc kasy sprzedam sima pojade po dt i przyjade ja do domu i ojcu szczena zapadnie i pierwszy miesiac bedzie sapal:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze, ze tu wiekszosc taki uklad ma ;D ja nie mam problemu z kasa, ale potem musza ja oddawac :) tzn sa wyniki w nauce (a to latwo przychodzi bo naprawde dobrze sciemniam i improwizuje) i brakuje mi paru k do moto to pogadam z tata dorzuci, ale potem musze mu oddawac stopniowo. Czasem sie mama do paliwa dozuci czy do jakis czesci a poza tym to jeszcze kombinuje w inne strony jakis handelek i te sprawy. Ogolnie uzyj argumentu, ze w terenie jest bezpieczniej. Jesli sie wywalisz to ze swojej winy (w 90 % przypadkow).

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam dobrą sytuację.Ojciec nie wie że sprzedałem CR i za ile,nie wie że sam pojechałem po YZ i kupiłem,ale będzie niespodzianka :buttrock:,się ucieszy tatuś,zawsze chciał żeby jego synuś miał YAMAHE !! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz mam dobrą sytuację.Ojciec nie wie że sprzedałem CR i za ile,nie wie że sam pojechałem po YZ i kupiłem,ale będzie niespodzianka smile.gif,się ucieszy tatuś,zawsze chciał żeby jego synuś miał YAMAHE !!

 

Hehehehe sorry ze pytam ale jak ci sie to udalo ze nikt z rodzinki nie wie ze masz nowe moto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W moim przypadku mama nie widzi problemu. Nawet mi dołoży. Tata już nie dokońca. Boi się że mnie policja złapie a ja bez prawa jazdy i problem. I teraz nie wiem jak go przekonać ;)

 

 

mam taką samą sytuacje;/ co im nagadać??? bo mi sie juz pomysly skonczyly

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku mama nie widzi problemu. Nawet mi dołoży. Tata już nie dokońca. Boi się że mnie policja złapie a ja bez prawa jazdy i problem. I teraz nie wiem jak go przekonać ;)

 

 

mam taką samą sytuacje;/ co im nagadać??? bo mi sie juz pomysly skonczyly

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Mario, ale to jest temat jak przekonać rodziców a nie zniechęcić :clap: Więc o tym szlifie na Cr przy rozmowie z rodzicielami można by zapomnieć :( Podaj mi sport oprócz szachów który jest w 100% bez urazowy ;)

warcaby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...