Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam stalem sie posiadaczem cbr 600 f2 i padł mi akumulator poprzednio był 8ah czy podejdzie 7ah? czy nie bedzie poprostu za słaby? bo róznica w cenie jest znaczna. Pozdrawiam

zerknij w serwisówkę, bo szkoda na marne kasy wydawać

 

pozdr

 

ps. jak znajde chwile to poszperam (gdzieś tam serwisówki do cbr-ek mam)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem ciągnąć do odcięcia na każdym biegu, żeby te rozpędzanie nie trwało wieczności.

 

chyba troszke przegiales z tym odcieciem...

Zapoznaj sie z maszyna przy jakich obrotach otrzymuje maxymalna moc liczona w koniach mechanicznych i wykorzystuj ten "zapas" koni...

Nie ma sensu krecenia motocykla do odciecia, po pewnym przedziale mocy traci on na swoim przyspieszeniu, wrzucajac natepny bieg zyskasz wiecej...

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to troche wyższa oponka i moto w zakrętach będzie inaczej wchodzić . Chcesz to zamontuj taką i sie pochwal jak sie lata.

No to założyłem 70-kę. Jest zdecydowanie lepiej ale to chyba bardziej zasługa marki, teraz mam potorową super corsę. W zakrętach moto nie łapie przechyłu tak gwałtownie jak na poprzednim laczu, tylko cały manewr odbywa się bardziej równomiernie, łagodnie i ma się wrażenie że wolniej. Generalnie jest ok.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam pytanie. Jaki jest oryginalny klucz do świec w cebrach? Nie jest przypadkiem przegubowy? Ja mam taki zwykły i nie mogę się dostać do środkowych świec, przeszkadza wlot powietrza.

 

jaki jest w oryginale to nie wiem ,ale ja ma zwykły "rurkowy" łamany w połowie długości (rurka w rurke imały sworzeń jako zawias ) i nie ma problemu pod każdą świece dojde.

Edytowane przez seba13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest w oryginale to nie wiem ,ale ja ma zwykły "rurkowy" łamany w połowie długości (rurka w rurke imały sworzeń jako zawias ) i nie ma problemu pod każdą świece dojde.

Właśnie to miałem na myśli pisząc przegubowy :). Ja mam taki zwykły "nie łamany" i do 2 i 3 świecy nie podejdzie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką temperaturę mają wasze f4 przy normalnej jeździe po mieście?? bo w mojej mieści się w przedziale 90-100, czasami przekracza 100, poza miastem jakieś 80-90

jak jest u was??

temp masz normalna. przy 104 włącza sie wiatrak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...