Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

witam ja panowie mam male pytanko w sprawie tarcz do f4i chce nabyc nowe tarcze do mojej hondy jakie polecacie ,jaka firma czy wyrobie sie z kasa do 1000zl na tarcze ,czy mam kupic orginal czy jakies inne prosze o jakies info w tej sprawie

szukam tarcz na dlugie przebiegi i wytrzymale

pzdr dziekiz gory

naprawde prosze o pomoc w tej sprawie szukalem wszedzie i nieznalazlem nic na temat tarcz nowych do f4i jezeli cos jest prosze posta usunac

Edytowane przez Wietrzanin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja panowie mam male pytanko w sprawie tarcz do f4i chce nabyc nowe tarcze do mojej hondy jakie polecacie ,jaka firma czy wyrobie sie z kasa do 1000zl na tarcze ,czy mam kupic orginal czy jakies inne prosze o jakies info w tej sprawie

szukam tarcz na dlugie przebiegi i wytrzymale

pzdr dziekiz gory

naprawde prosze o pomoc w tej sprawie szukalem wszedzie i nieznalazlem nic na temat tarcz nowych do f4i jezeli cos jest prosze posta usunac

ja bym Ci polecił coś w tym stylu .....

 

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=8475

 

ew

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=8622

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myslicie?

 

http://moto.allegro.pl/item553465293_tlumi..._600_2007r.html

 

Dziś robiłem ten tłumik ,wczoraj robiłem komin do Cebry 600 tej wcześniejszej, ten co w aukcji ma już tytanowe wypełnienie-(przegrody z rurami).Ciekawe jak ten komin brzmi,średnica przelotu 55mm to już jak na 600cm troszke jest, ciekawe czy nie będzie za głośny,a może jest ktoś z Mazowsza ciekaw i ma ochotę podjechać do mnie do Modlina w celu założenia i posłuchania :crossy: byłbym wdzięczny.Dysponuję większą ilością zdjęć z poszczegulnych etapów prac -dla ciekawych.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, na motobajzlu w łodzi było kilka

 

 

Dzięki za podpowiedź.

 

Znalazem gościa który miał do sprzedania oryginał w dobrej cenie.

Jakby nie owiewki nawet malowania nie trzeba by było.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez meander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do pomalowania lewy plastik, przy kupnie byłem świadomy, że będę go musiał odrestaurować. Został pomalowany trochę niechlujnie i odcień delikatnie się różni od prawego (prawy jest oryginalny). Powiedzcie mi czy lakier dobierać po numerach (gdzie one są) czy w mieszalni poradzą sobie z tym. Druga sprawa to naklejki. Na lewym plastiku są ok ale i tak muszę je zdjąć. Czy gdyby udało mi się je odkleić w delikatny sposób tak by ich nie uszkodzić czy nadają się do ponownego naklejenia???? Jeżeli tak to w jaki sposób to zrobić? Jeśli będę kupował nowe to chyba z grafnetu. Czy ktoś widział naklejki z tej firmy i czy może coś powiedzieć o nich.

Ostatnie pytanie. Czy oryginalne naklejki na cbr f4 były naklejane na czy pod bezbarwny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do pomalowania lewy plastik, przy kupnie byłem świadomy, że będę go musiał odrestaurować. Został pomalowany trochę niechlujnie i odcień delikatnie się różni od prawego (prawy jest oryginalny). Powiedzcie mi czy lakier dobierać po numerach (gdzie one są) czy w mieszalni poradzą sobie z tym. Druga sprawa to naklejki. Na lewym plastiku są ok ale i tak muszę je zdjąć. Czy gdyby udało mi się je odkleić w delikatny sposób tak by ich nie uszkodzić czy nadają się do ponownego naklejenia???? Jeżeli tak to w jaki sposób to zrobić? Jeśli będę kupował nowe to chyba z grafnetu. Czy ktoś widział naklejki z tej firmy i czy może coś powiedzieć o nich.

Ostatnie pytanie. Czy oryginalne naklejki na cbr f4 były naklejane na czy pod bezbarwny?

 

 

Raczej musisz lakier dobrać do istniejącego, bo numer lakieru odnosi sie do lakieru nowego, a "używany" może być nieco wypłowiały.

Jak odkleisz naklejki, to już je nie przykleisz (o ile je przykleisz), bez znaku że była ingerencja.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Pogoda jeszcze kiepska, ale ja już powoli zaczynam żyć sezonem :)

Mam w planach wymianę w swojej F4i gumy (przód i tył). Moje pytanie jest takie, czy powinienem wymienić olej w lagach? Przebieg ok. 26000, a olej nie wymieniany.

Jeżeli tak, to jaki polecacie?

 

Pzdr,

Bene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Pogoda jeszcze kiepska, ale ja już powoli zaczynam żyć sezonem :)

Mam w planach wymianę w swojej F4i gumy (przód i tył). Moje pytanie jest takie, czy powinienem wymienić olej w lagach? Przebieg ok. 26000, a olej nie wymieniany.

Jeżeli tak, to jaki polecacie?

 

Pzdr,

Bene

 

 

Bene ja bym sobie darowal wymiane oleju w lagach jak wymieniac to wraz z uszczelniaczami. Jak sam bedziesz to chcial zrobic to moge Ci pomoc robilem to juz wiele raz w mojej F i RR. Ja zaczynalem sie bawic jak laga zaczela puszczac, co do oleju ja standardowo Motul sredniej lepkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz :-)

Widzę, że już sprzęta zmieniłeś. To jak wiosna nam zawita to trzeba się umówic na latanko :-) Latałeś już coś?

 

Wracając do tematu, to właśnie myslałem o wymianie oleju z uszczelniaczami. Oczywiście dzięki za pomoc, tzn chęc pomocy :-) Ale pewnie całość roboty zrobi mi kolega do którego oddaje sprzęta przed sezonem. Troche roboty przy nim będzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Zastanawiam się nad zakupem F4 z 1999 roku.

Mam takie pytanie: Przebieg około 50 tysięcy - czy w najbliższym czasie będę musiał robić coś w silniku, czy na ten sezon wystarczy mi ogólne przygotowanie do jazdy?

 

Jakie przebiegi wytrzymuje taka CBR? Wiem, że to zależy od tego jak była jeżdżona, ale powiedzmy, że normalnie;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Zastanawiam się nad zakupem F4 z 1999 roku.

Mam takie pytanie: Przebieg około 50 tysięcy - czy w najbliższym czasie będę musiał robić coś w silniku, czy na ten sezon wystarczy mi ogólne przygotowanie do jazdy?

 

Jakie przebiegi wytrzymuje taka CBR? Wiem, że to zależy od tego jak była jeżdżona, ale powiedzmy, że normalnie;)

przy normalnej jeździe silnik i 100 wytrzyma

z tego co pamietam przy 45 t km trza było zrobić łańcuszek rozrządu

jak masz jakiś konkret to podeślij linka

jak bedzie do oblukania w wwa lub okolicach to odezwij sie na Pw albo na GG

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

Posiadam F4 z 01' z HISS-em .. pytanie - czy gdzieś przypakiem w okolicach zegarów nie powinna mrugać jakaś kontrolka ? jezeli tak to co może być powodem tego iż nic nie świeci .. (oczywiście poza spaleniem żarówki czym tam diody) ... kolejne pytanie odnośnie kontrolki stopki bocznej - czy ten rocznik F4 posiada kontrolkę stopki bocznej ?

 

z góry dzieki za odp.

 

pozdro Baham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz :-)

Widzę, że już sprzęta zmieniłeś. To jak wiosna nam zawita to trzeba się umówic na latanko :-) Latałeś już coś?

 

 

 

 

W zeszlym sezonie GIXER juz byl oblatywany, teray czekamy na pogode... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

Posiadam F4 z 01' z HISS-em .. pytanie - czy gdzieś przypakiem w okolicach zegarów nie powinna mrugać jakaś kontrolka ? jezeli tak to co może być powodem tego iż nic nie świeci .. (oczywiście poza spaleniem żarówki czym tam diody) ... kolejne pytanie odnośnie kontrolki stopki bocznej - czy ten rocznik F4 posiada kontrolkę stopki bocznej ?

 

z góry dzieki za odp.

 

pozdro Baham

 

jak włorzysz i przekręcisz kluczyk to powinna zaświecić sie na chwilę żółta dioda na obrotomiezru jak sie imobilajzer rozbroi to gaśnie (serwisówka\: 19-1)

ten rocznik z tego co pamiętam nie posiada kontrolki stopki bocznej

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...