Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze trafilem na dobry temat, bo mam kilka pytan zwiazanych z CBR 600 F4i :

 

1. od ktorego roku produkowany jest ten model (tzw. "sowie oczy" z podwojnym reflektorem)

2. czy zawieszenia z przodu posiadaja regulacje (pelna czy tylko podstawowe nastawy)

3. czy wersja z dzielona kanapa (sport) roznie sie czym od wersji z kanapa turystyczna ? Chodzi mi o roznice techniczne (silnik, moc, zawiechy)

 

Na wiosne planuje sie przesiasc na taka wlasnie CBR'ę, jezdze solo i po prostu chce posmigac na jakims sporcie (planuje nawet wybrac sie kilka razy na jakis tor). Wlasciwie nie pytam nawet o jazde w winklach tym motocyklem bo na pewno jego rezerwy przekraczaja moje mozliwosci ale dla zasady - jak CBR'a spisuje sie w zakretach ? Czy zawiechy z przodu daja rade ? Jak z latwoscia skladania ?

 

Moze znacie jakies linki do stronek o tym modelu ?

 

 

1 - 01

2 - pelna, lecz w jednym przypadku chlopak z forum praktycznie nie mial regulacji z przodu ! jedna na 50 ale natrafilem ....

3 - tak ma wahacz chyba dluzszy o kilka cm i jest lzejszy cos pieprzyli ze kola sa z innych lzejszych stopow

 

bardzo dobra pozycja wygoda i konkretny kop jak na 600, zakrety to pikus swietnie sie trzyma, na torze ida slidery jak cholera...i spokojnie oddaje moc na kolo (bez nerwowosci)

 

ja nie patrzylbym czy to wersja sport (z dzielona kanapa czy nie) bierz co trafisz lepszego

 

 

 

 

Według mnie jak śmigasz sam i czasami chcesz wyskoczyc na tor proponuje cbr 600 rr 125 koni 15 wiecej od zwyklej :icon_twisted:

 

 

czysta teoria :crossy: nie *yamaha :smile:

 

sprostowanie *nick

Edytowane przez squod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzego bydlaka? wielkoscia sa praktycznie takie same[...]

Nie chodzilo mi po porownanie do RR, tak tylko wtracilem ze chce po prostu poreczny sprzet do smigania, ale faktycznie mozna zle zrozumiec to moje zdanie, no nic :crossy: .

 

@Squod

Dzieki za odpowiedz, co do wersji Sport to po prostu bardziej mi sie podoba ale "zwyklej" tez nie przekreslam.

Edytowane przez Cerberus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie napisal ze sport posiada takie roznice jak inne kolo zebate drugiego, piatego i szóstego biegu, dodatkowo 8 tarcz sprzeglowych zamiast 7. Pelna regulacja zawiechy, inne zawieszenie tylne. Jeszcze chyba pare drobiazgow ktorych nie pamietam.

Jednym slowem polecam Sporta bardzo, bo mialem dwa i dawaly naprawde duzo frajdy.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie napisal ze sport posiada takie roznice jak inne kolo zebate drugiego, piatego i szóstego biegu, dodatkowo 8 tarcz sprzeglowych zamiast 7. Pelna regulacja zawiechy, inne zawieszenie tylne. Jeszcze chyba pare drobiazgow ktorych nie pamietam.

Jednym slowem polecam Sporta bardzo, bo mialem dwa i dawaly naprawde duzo frajdy.

...czego ten pierwszy nie wytrzymał :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie wytrzymal? Kontaktu z kraweznikiem.

Samochod wymusil pierszeństwo na koledze, ten tak sie polozyl ze mialem wyjscie albo go rozjechac albo specjalnie polozyc motocykl. Wybralem to drugie.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam posiadaczy cebry F4 i F4i !

Wpadłem na pomysł aby stworzyć listę pt " CEBRA F4 "

Wszystkich ludzi co mają w garażu "maleństwo" lub "dziewczyne" o imieniu F4 prosze o wpisanie sie na liste.

W poście wpisać :

nick / imie / sprzet / miasto

HONDA CBR F4

 

1. siurkowski - Bartłomiej - HONDA CBR F4i - Wadowice

2. Legut - Maciek - Honda CBR 600 F4 - Kraków

3. Sławo-cbr vel Romek - Sławek - HONDA CBR F4 - Wadowice

4. Barteck - Bartłomiej - Honda CBR600F4 - Ełk

5. Tommi - Tomek - CBR600 F4 2000 - Skierniewice

 

 

witam mam do was posiadaczy f4, f4i wielka prozbe jestem zainteresowany kupnem cbr f4 ale jeszcze nigdy niesłyszałem opini takiej od serca chodzi mi o silnik czy cossie sypie czy to poprostu warto kupic. Mam do was pytanie bo wiem ze jestescie szczesliwymi (mam nadzieje ze szczesliwymi) posiadaczami Cbr- ki i chciałbym uslyszac wasze zdani na temat tych motorkow bardzoej mnie interesuje f4 ale f4i tez bym chcial usłyszec prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predkosc max jaka osiagnalem wraz z plecaczkiem to 250km/h...

jadac samemu nigdy nie sprawdzalem vmax...

co do spalania to na pelnym baku do momentu zaswiecenia sie rezerwy przejezdzalem gdzies miedzy 220-240km i to tez jest wynik z plecaczkiem...

Edytowane przez skoal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o spalanie mojej F4i Sport to od 5l do ...ciężko powiedzieć, najwięcej opchnęła 8,5l ale jazda była konkretna ;) ...na torze to strach pomyśleć :)

Średnio wychodzi mi 6-6,5l

 

Gdy śmigam na dłuższe wycieczki, np. we wrześniu Słowacja w grupie różnych moto (czopki, turystyki i 2 sporty ;) ), prędkość podrurzna 90-130 to spalanie wychodzi ok. 5l :biggrin:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, przymieżam się do kupna F4 lub F4i i chciałbym się dowiedzieć coś o ich słabych stronach (jeśli takie mają) tzn na co zwrócić szczególną uwage przy kupnie tego motocykla by nie trafić na mine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...