Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie :banghead: , jeśli ktoś z was posiada polską książkę serwisową (książkę obsługi) to niech napisze, co jaki czas (co ile km w polskich warunkach) producent zaleca obsługę serwisową i co się w niej zawiera :icon_rolleyes: Chodzi o regulacje, wymianę płynów, filtrów, itd.

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, mianowicie cz takie malowanie: http://www.bikepics.com/pictures/688341/

jest jednym ze standardowych czy jest to jakaś wersja limitowana? Bo bardzo Cięzko znaleźć ją na wszelkiego rodzaju aukcjach tyby allegro/mobile/motoscout

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wersja patriotyczna mówisz?;]

Tak własnie rozmyślam, mam w planach kupno f4 tak w przedziale 2000-2002 r. Wiem że przy zakupie bardziej powinno się zwracać uwagę na stan techniczny, a nie wizualny. Ale malowanie według mnie bardzo ładne.

P.S. Teraz chyba R1 ma podobne malowamnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :cool:

podobnie jak kolega Siurkowski (temat F4 ) tak i ja chciałbym aby powstała lista użytkowników tego zacnego motocykla jakim jest F3 :(

jednak aby sprawa nie wyglądała jedynie na wpisywaniu sie typu : '' czesc to ja Janek mam F3 jestem z Wa-wy...." chciałbym abyśmy wspólnie stworzyli coś w rodzaju "ABC.. F3 " :D

jak w opisie - opinie, przezycia, pomoc techniczna, miło spędzone chwile z Hondziną itp :)

 

poza tym oczywiscie w poście wpisać : nick / imie / sprzet / miasto

 

 

pozdr. Baham :biggrin:

na gazie :biggrin:

 

 

Bahama - Grzegorz - Honda CBR 600 F3 96' (no kocham ten motocykl) - Gliwice

Edytowane przez bahama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję! Napisz co dokładnie Ci się przytrafiło i jak bardzo odczuła to Twoja cebra.

 

Całą akcję opisałem tu http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=72487&st=20 jak załatwie podnóżek (już zamówiony) przejadę się i zobaczę czy moton nie skoszony...jeśli bedzie dobrze...a mam taką nadzieję...to na treningi Grandysów się wybieram... mimo że nie mam szans z nowymi R6, GSXR600 itd. to f4 bardzo fajnie radzi sobie na torze...pod warunkiem że jeździ się dla frajdy, nie dla ścigania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanko do Was..może wiecie... czy cbr 600 FS 2001 r. ma taki sam moduł zapłonowy jak cbr600 f4i czy inny...??? Pytam, bo możliwe że przez nieostrożność posadziłem moduł w swoim szpeju.. podczas ładowania aku zacisk prostownika omcknął się i dotknął do masy i po tym zajściu pompa nie pracuje i moto nie odpala... bezpieczniki sprawdziłem ...wydaja się być ok. ...chociaż nie wiem który bezpiecznik odpowiada za pompę.. no i podejrzenie pada na padnięty moduł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kilka osob poleca mi ten olej

 

http://www.allegro.pl/item205036317_olej_m...otocyklowy.html

 

czy tez mozecie go polecic do mojej f4 ? pozdro

Ps. jest prawie o polowe tanszy od tego z 300v :bigrazz:

 

bo jest półsyntetyczny... ja zalałem Liquy Moly pełny syntetyk kupiony na jesieni (promocja była) w Autokompleksie w Warszawie przez Allegro - 5 l 150 zł i jest oki... Motul był droższy....piotrusgsx - taki ma nick na forum tam pracował...

lej syntetyka, nie żałuj, takie moje zdanie, a na forum było podobnych tematów sporo

pzdr

 

ad TAS[PL] - pewnie jeszcze nie raz :) fajnie było , same cebeerki :biggrin:

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko (lekki spam :icon_mrgreen: ).Jezdze F2 i w przyszłosci planuje przesiasc sie na F4i lub RR (F5 jak kto woli).Dopuki nie zamkne mojej f2 w kazdej dziedzinie nie przesiadam sie :icon_mrgreen: .Wiec pytanko: duza jest róznica w przesiadce na f4i lub RR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jesli macie to pmóżcie... potrzebny mi schemat instalacji w cbr600fs... albo f4i ... znalazłem zakład który naprawia moduły i komputery w samochodach...powiedzieli że jak dostarczę im schemat instalacji to może uda się coś zrobić z komputerem od mojej cbr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...