Skocz do zawartości

ŚWIĘTOKRZYSKIE 1 lipca 2006


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie przeglądam zdjecia - SUPER - wspomnienia wróciły!!! Postaram sie załatwić sobie wolne i jak mi sie uda to pojade na Grunwald :icon_mrgreen: Ale musze z kims zamienic sie na służby a to nie jest proste w sezonie urlopowym :icon_mrgreen: No coż spróbować nie zaszkodzi... POZDRAWIAM i zaraz wrzuce swoje foty - tylko jeszcze nie wiem czy potrafie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Grunwaldu to wracając wieczorem

możemy zajechać do Szynku nad kanałkiem

i odwiedzić grupę EKG i MGH

Bardzo dobry pomysł zapowiada sie niezła impreza, a jadąć od łomianek Wisłostradą. po przejechaniu znajdy na ul. GWiażdzistą / Bielanay . przed zielonym Znakime kierunkowym na Pasie zieleni jest malutki .POwtarzam malutki zjazd w prawo na dnajpki.....

CZEkamy 15 lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

Zbiórka chorągwi 15.07. godz. 13

rozpoczęcie bitwy godz. 14

Z Ursynowa jest 210 km więc trzeba ustalić

miejsce zbiórki wyjazd o godz. 9-9.30

Edytowane przez galar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno bym zdjęcia zapodała, ale z tym moim g*****nym netem, to by potrwało chyba tydzień. Może jednak te spotkanko z laptokiem???

Nawet jeszcze waszych nie oglądałam, bo odpaliłam i czekam, i czekam..... i nic!!

Nigdy więcej blueconnect!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno bym zdjęcia zapodała, ale z tym moim g*****nym netem, to by potrwało chyba tydzień. Może jednak te spotkanko z laptokiem???

Nawet jeszcze waszych nie oglądałam, bo odpaliłam i czekam, i czekam..... i nic!!

Nigdy więcej blueconnect!!!

To zanieś do kogoś z szybkim netem. U mnie ciągnie zdjęcia od Janusza już trzecią godzinę :biggrin: . Ufffffffffffff.................. A dopiero jest 70% :D

Resztę zdzierałem przez całe wczorajsze popołudnie, ale opłaciło się. Dzięki za foty i czekam na jeszcze Agnes!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes zgraj swoje zdjęcia na płytę, dasz mi a ja je wrzucę.

Tobie ja zgram wszystkie na płytę.

Oczywiście tranzakcji dokonamy przed wyjazdem pod Grunwald :D

 

Kto wrzucił folder o nazwie "Góry świętokrzyskie 2006" :biggrin:

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...