Skocz do zawartości

Taryfikator dla motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

[...]Szkoda, że inni kierowcy samochodów o tym nie pamiętają, że to właśnie przez to, że niektórzy poruszają się jednośladami powoduje zmniejszenie sie korków. [...]

 

...a mnie sie ostatnio jakos rzadko zdarza, zeby ktos mi specjalnie zajezdzal droge w korku; przeciwnie bardzo czesto kierowcy robia miejsce - sa oczywiscie wyjatki, ale nie jest tak zle... powiedzialbym, ze duzo lepiej niz kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

co to jest?

 

Używanie "szperacza" podczas jazdy

art. 52 ust. 3

100zł

 

i jeszcze jedno można wyprzedzać samochód w miejscu gdzie jest linia ciągła o ile jej nie przekroczę?? czasami samochód zjedzie i zmieści się motocykl nie przekraczając lini ciągłej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahhahhha -dobre -szperacz to oświetlenie kabiny :biggrin: :banghead:

wystarczy przeczytać sobie art.52 ust.3 Prawa o Ruchu Drogowym i wszystko będzie jasne

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

szperacz to ruchoma lampa, zazwyczaj na wysięgniku na wózku. pooglądajcie sobie fotki wojskowych zaprzęgów. cel stosowania - zgodny z nazwą

podejrzewam, że twórcy taryfikatora uznali świecenie nim podczas jazdy za zagrożenie z powodu a/ potencjalnego zaangażowania kierowcy, b/ możliwości zmylenia innych użytkowników drogi co do kierunku jazdy, lub oślepienia ich

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahhahhha -dobre -szperacz to oświetlenie kabiny :biggrin: :banghead:

wystarczy przeczytać sobie art.52 ust.3 Prawa o Ruchu Drogowym i wszystko będzie jasne

 

 

Twoje buhaha nie jest na miejscu.Sam nie wiesz ,a wyśmiewasz się z kolegów.Jeszua dokładnie wyjaśnił ten termin.Ruchoma,dodatkowa lampa,którą można sterować z kabiny kierowcy.Kiedyś takie lampy miała milicja,a jak oglądasz amerykańskie filmy,to tam takie lampy mają wozy policyjne i taxi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerzyk!jeszcze kac z sylwestra trzyma??naucz się czytać!!

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerzyk!jeszcze kac z sylwestra trzyma??naucz się czytać!!

Co do kaca to go nie mam nigdy.Co do czytania,no cóż,dla mnie jest to jednoznacznie napisane.Więc albo Ty się naucz czytać,albo pisać,ta,żeby nikomu nie robić krzywdy.BTW przeczytałem forum o analfabetach,i bodajże,sam ty, potępiałeś,tych nazwijmy ich "buhaha".pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ spamować

a jak nie masz nigdy kaca to może spróbuj się konkretnie napić - może pomoże :bigrazz:

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

Art. 97 kw.

Nieużywanie hełmu ochronnego przez kierującego motocyklem lub motorowerem

art. 40 ust. 1

100zł + 2 pkt karne

 

Kierowanie motocyklem lub motorowerem przewożącym pasażerów nieużywających hełmu ochronnego

art. 45 ust. 2 pkt 3

100zł + 1 pkt karny

 

Przepraszam, ale czy jestescie tego pewni? W Anglii za te dwa 'wykroczenia' zabieraja prawo jazdy. Tego jestem w 100% pewny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam pytanie innej natury. Czekam na vat25 (jeszcze tydzień) i już się nie mogę doczekać. :] Co grozi za jazdę bez DR (przegląd ważny, ubezpieczenia brak bo nie ma blach)? 50zł? XD No i czy można moto ubezpieczyć np na vin i potem przenieć polisę czy coś w ten deseń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A powiedzcie mi jak wygląda reakcja organów ścigania na np. omijanie 'kolejki' do świateł z jakimś tam częściowym wykorzystaniem pasa do ruchu w przeciwnym kierunku jeżeli na końcu prostej drogi bez bocznych uliczek jest w poprzek drogi zielone dla pieszych gdzie jestem pewien że nic mi nie wyjedzie, bo inaczej przykładowego autobusu czy tira nie ominę, lub jakieś podobne do tej sytuacji ktoś z was miał na drodze lub czy ktoś może coś więcej na ten temat napisać?

Jak się zachowa przeciętny policjant i w jaki sposób się w takim przypadku tłumaczyć

 

"Pamiętaj żeby nie jeździć szybciej niż Twój Anioł Stróż potrafi latać!"

 

 

Przyczepności życzę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...