Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam!

Sorki,że tak wchodze z buciorami bo to nie mój rewir ale mój teść chce kupić Shadow VT 750 c i chcę się Was poradzic. Teść chce wydac maksymalnie do 19-20 tys. i fajnie byłoby,żeby miał duzo akcesoriów. Ja uważam,że lepiej kupić golasa ale za to nowszego i z mniejszym przebiegiem a on mówi,że woli starszego ale żeby miał sakwy i gmole itd. Jak sadzicie, co lepsze?

Nastepne pytanie: czy wg Was mozna bez obaw kupić Shadowa z USA czyli Aero? Ja sceptycznie patrze na amerykańskie sprzęty. Niby to samo ale nasłuchałem się,że sa gorzej wykonane i częsciej sa z nimi problemy.

Czy nie lepiej kupić np. anglika?

 

Ostatnie pytanie: od kiedy robia napęd wałem Kardana i czy bardziej warto kupic takiego niz z łańcuchem? Czy sa jeszcze jakies inne róznice w nowszych?

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam.

Dwa tygodnie temu zmieniłem V4 Sabre na VT1100 '88.

Zupełnie inny klimat i jazda, mam nadzieję że mi będzie pasować i nie braknie mocy i odejścia.

Na razie moto zostało rozłożone w proszek i robione od podstaw. Do niedzieli musi być gotowe :)

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie, jak taki shadow nadaje się do miasta?

Czy przez korki da się przecisnąć?

 

Bardzo mi się podoba, ale ja jeżdzę głównie przez korki do pracy, parę kilometrów jest tylko wolnej trasy.

Zastanawiam się czy na taki typ jazdy ten sprzęt się nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy która... 600 nierówna 1100 ;)

chociaż do przeciskania się przez korki i tak najlepszy jest skuter

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - od tygodnia posiadacz Hondy Shadow VT 1100 -2004r,jak narazie zielony bo przesiadłem się z Yamahy R6,niestety nie te lata trzeba zwolnić.Mam nadzieję że trochę się podszkole od kolegów.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...