Skocz do zawartości

Najmocniejsi wymiatacze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałeś że chodzi Ci o motocykle klasy 125 i 250ccm. Może coś z 250tek Ci przypasi Jak poszukasz to za około 5k można kupić Huske WR250.

Chociaż szczerze powiedziawszy to masz strasznie duże wymagania i pamiętaj o tym, aby zachować troche kasy na utrzymanie sprzęta, po pierwsze to niewiadomo w jakim stanie sztuke wyrwiesz a po drugie to napęd, zawieszenia jakieś płyny exploatacyjne, to wszystko też kosztuje i jest niezbędne. Postaw sobie pytanie czy chcesz niezawodności czy mocy ze 125 lub 250. Jak chcesz mocy to wiedz że wiąże się to z duużymi kosztami. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Honde CRM 250 bardzo mocny sprzet i doskonale radzi sobie w teremie!! na kazdym biegu ma chec isc na kolo, ale niejestem pewien czy moja jest odblokowana czy oryginalnie ma taka moc ;) Ale goraco polecam tem sprzecik!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Honde CRM 250 bardzo mocny sprzet i doskonale radzi sobie w teremie!! na kazdym biegu ma chec isc na kolo, ale niejestem pewien czy moja jest odblokowana czy oryginalnie ma taka moc :D Ale goraco polecam tem sprzecik!!

Troche pomieszałeś ;) ty masz honde cr250 czyli mocną bestie przeznaczoną na tor crossowy,która fabrycznie nie jest blokowana, wrecz przeciwnie- fabryka wyciągneła z niej maksymalną mozliwą moc :icon_eek: a crm250 to jest enduro które ma całkowicie inny silnik niz cr250 i ma o wiele mniej koni. No ale ja takze polecam CRM250 bo dobry sprzecik, tylko ciężko cos takiego kupic w polsce. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial ze mam 1 motocyk? :D moja crm-ka wymiata jak jeszcze niepoznalem jej wszystkich mozliwosci :icon_eek: no jest ja trudno dostac i u nas zadko kto oniej slyszal bo nawet w salonie Hondy niemaja katalogow ;):D:D ale wkoncu zaczeli je sprowadzac do nas wiec jak sie trafi okazja polaecem!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS 125 39km heheheheheheeh :buttrock: :icon_mrgreen: :icon_biggrin:

Tak GS 125 z 93r miał dokładnie 39KM :buttrock: te same silniki i zapłon były w sx do 97r

http://www.bikepics.com/pictures/570690/ to był naprawde fajny motorek :flesje: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...