Skocz do zawartości

Najmocniejsi wymiatacze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym dostać od Was listę najmocniejszych motocykli klasy enduro, o pojemności 125 i 250ccm.

 

Chcę poprostu wiedzieć jaki nastepny motocykl proponujecie abym nabył po obecnym (Yamaha DT 125) :icon_mrgreen: zależy mi na mocy, niezbyt wygórowanej cenie (do 4500zł) i niezawodności sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOza 4500 zł to niezabardzo dostaniesz takie sprzeta ale CR 125 z 95 przykaszczona ( zniszczoan ) za tyle powinienes dostac tak samo RM i KX!

Ech szpecu,szpecu :icon_mrgreen: 4500 zł to jest PRAWIE 1200 euro a za to mozna kupic kx 99 rok z "nowym" silnikiem. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOza 4500 zł to niezabardzo dostaniesz takie sprzeta ale CR 125 z 95 przykaszczona ( zniszczoan ) za tyle powinienes dostac tak samo RM i KX!

 

Chlopaki, ale mi chodzi o enduro a nie Cross :icon_mrgreen: enduro min. 37KM, slyszalem ze Husqvarna WR 125 ma kolo 40 ale czy warto? hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, ale mi chodzi o enduro a nie Cross :icon_mrgreen: enduro min. 37KM, slyszalem ze Husqvarna WR 125 ma kolo 40 ale czy warto? hmm...

no to sory ale z kwotą 4500 to ty nia zawojujesz :icon_mrgreen:

zostaje ci KDX albo RX, ale wolalbym starszego crossa ze wzgledu na moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole to po co ten temat zakladales skoro tyle sie pisalo od tych motorach

i jeszcze tytuł " Najmocniejsi wymiatacze " co sie kazdemu kojarzy z wyczynami, hard enduro

! skoro kolega sprzedal za 4300 kdx to chyba wiesz ze taki motor mozna kupic!!

5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro kolega sprzedal za 4300 kdx to chyba wiesz ze taki motor mozna kupic!!

 

I YZ 125 mozesz miec za 1000zł jak sie dobrze zakrecisz, poprostu chce wiedziec jaki jest jeden z najmocniejszych enduro i za jaką gotówkę go kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chlopaki, ale mi chodzi o enduro a nie Cross D.gif enduro min. 37KM, slyszalem ze Husqvarna WR 125 ma kolo 40 ale czy warto? hmm..."

 

Do 4500zł coś o mocy powyżej 37 kucy to najlepiej 200-250 cc 2T np. KDX 200-250, CRM 250, KTM GS 250, Apka RX 160 raz kiedyś widziałem jeszcze Husqy WR 250 w tej cenie.

 

Osobiście w kwocie 4500zł do jazdy wyłącznie w terenie (a nie po torze) szukał bym takiego dość lekkiego enduro 350-600cc ale 4T (DR 350, XR 350-600, TT 600) ze względu na niskie koszty eksplatacji, bezobsługowość (raz kiedyś wymiana oleju, raz kiedyś luzy zaworowe i wszystko) i dużą uniwersalność motocykla (dość ostry teren, długa trasa). Chyba że zamierzasz dawać też po torze to wtedy 250cc 2T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I YZ 125 mozesz miec za 1000zł jak sie dobrze zakrecisz, poprostu chce wiedziec jaki jest jeden z najmocniejszych enduro i za jaką gotówkę go kupie

To kup taką YZ wsadz drugie tyle kup kask,buty,tlok zapasowy,oleje i jeszcze zostanie Ci na skrzynke piwa. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...