Skocz do zawartości

Trening Grandysów - 2-3 maja


maniek_7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ponieważ za niecałe dwa tygodnie pierwsze treningi Grandysów, ustalny kto się wybiera, jak jedziemy, gdzie śpimy.

 

- ja jadę z moto na przyczepce (potem moto zostaje w Poznaniu w HRG) - mogę mieć autko z hakiem, ale przyczepkę i pasy trzeba załatwić.

- jadę w poniedziałek (tak żeby tam być do 20.00, albo i wcześniej, żebym zdążył w owiewki ubrać maleństwo)

- można rezerwować przyczepę (może spać 4 osoby, ale jak w namiocie, tzn. w śpiworach i na dwu podwójnych łóżkach - koszt przyczepy to około 40- 50 zł doba (cała przyczepa). Oczywiście jest pełno miejsca na rozbicie namiotów (jak by co to i namiot i materac i pompkę mam... :icon_mrgreen: )

- na miejscu są prysznice i budka z żarciem

- kto chce jechać, to juz najwyższy czas zgłosić swój udział do grandysów (może być tłoczno)

- warto zabrać (jak ma się moto w wersji drogowej) jakieś zapięcie - niby jest ochrona, wszystko cacy ale we wrześniu 2004 na MMP Hubertowi (temu co wygrał Rokkie 2005) wyparowało moto...

 

Można też jechać we wtrorek rano, ale... wyjeżdżać o 5 rano z Wawy to średni pomysł. :icon_mrgreen:

 

Z tego co wiem, pozdro600 już wpłacił, lobo i skandynaf też coś kombinują... no i Adam się dziś zaczął interesować...

 

Piszę tu, bo tor mamy jeden i jest to jedyny akcent sportowy w tym śmiesznym kraju (jeśli chodzi o ściganie się).

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe jedynie w charakterze kibica, gdzieś się też pewnie pokręce po "padoku" :wink: W jakiej grupie jedziesz Maniek i jakiego Gixxera mam wypatrywać (kolur)?

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe jedynie w charakterze kibica, gdzieś się też pewnie pokręce po "padoku" :cool: W jakiej grupie jedziesz Maniek i jakiego Gixxera mam wypatrywać (kolur)?

 

Ja oczywiście jadę się bawić, więc w pretendentach, a kolor się zobaczy - właśnie owiewki dziś trafiają do HRG Dominika, który coś już z tym wymyśli.. :wink:

 

Adam, Grandysi są 2-3 maja. 1-go maja jest dzień Suzuki gdzie mają wstęp tylko osoby zaproszone przez dealerów Suzuki. Dlatego wybieram się w poniedziałek po południu.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś namiary na stronę na której jest opisany trening warunki , cena itp...

może na ten czerwiec by się coś wyskrobało :banghead:

 

no a 1-3 maj to chyba mało jednak realne patrząc na temat o torze Poznań...

 

również w czerwcu planuję trening więc przetestujemy jak te F4 śmigają po torze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziać się będzie cały czas. Wg. harmonogramu jazdy od 9 do 17 (z podziałem na grupy), a potem pewnie zwyczajowa integracja ;)

 

Dokładnie. Tak naprawdę to taki swoisty zlot motocyklowy... : :) Trza mieć kondycję, żeby w pełni uczestniczyć... :D

 

Byle tylko pogoda dupy nie dała... :D

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...