Skocz do zawartości

wpizd...u wylądował :P


Rekomendowane odpowiedzi

o, kurde.... panowie, wy naprawde cały czas tylko tak zgodnie z przepisami...? normalnie święci na motocyklach...? toż to nudne może się stać... poza tym nie wierze!!! nie wierzę, że żaden z was nigdy ostrzej nie odkręcił... ni chyja nie uwierze.

ja nie popieram wyścigów w miejscach publicznych - to tak w kwestii formalnej, bo zaraz znów się zwali tłum uogólniaczy i będą jechać... ale dajcie sobie trochę luzu...

cytryna, pojechałeś po bandzie.... moto trochę dostało, szkoda,że na początku sezonu... ale pamiętaj co powiedział gazda: jak sie nie wywrucis, to sie nie naucys!

a na przyszłość staraj się myśleć... powodzenia w klepaniu! :wink:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a na przyszłość staraj się myśleć.." tylko o czym? O piasku, o przysłowiowym maluchu wyjeżdżającym nagle z bocznej drogi, o emerytce wchodzącej bez patrzenia tuż pod koło? Wszyscy (prawie) to wiedzą, tylko co z tego wynika?

Wiadomo iż jazda motocyklem, zwłaszcza dynamiczna, rodzi potencjalne ryzyko, można je ograniczać ale wyeliminować się nie da... Stary Sierżant wg mnie jednak ma skrzywienie zawodowe (bez urazy, to wynika z wykonywanego zawodu, nic osobistego) i w związku z tym ma jednak zbytnie zapędy moralizatorskie.

Po to produkują szybkie motocykle, gdyż istnieje na nie popyt, jest grupa ludzi która potrzebuje adrenaliny, a skłonność do pewnej brawury i dreszczu emocji przy wyścigach wpisana jest w duszę wielu motonitów. Jasne, że można moralizować iż od wyścigów są tory, tylko że nie są one aż tak powszechnie dostępne na każde zawołanie. A to, iż jednym do szczęścia wystarcza przejażdżka po błocie "zaprzęgiem ruskim", a innym to niestety nie daje satysfakcji z jazdy motocyklem, to po prostu fakt. Parking, pusty o tej porze to i tak niezłe miejsce na odrobinę szaleństwa.

A już zupełnie nie rozumiem ataków na kolegę spowodowanych faktem, iż nie użalał się wystarczająco mocno nad nieszczęściem, które go dopadło! i nie podobają mi się idace za tym insynuacje, że młody, że od tatusia moto to i ma w d***e że rozwalił - to są dopiero żałosne uogólnienia!

Troszkę wyważenia w osądach przydałoby sie wielu z nas...

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no nie jest zle ze sprzetem

oto moje sugestie :wink:

-kierunki kup malutkie beda znacznie leiej wygladaly niz te wielgachne :cool:

-lampe typu streetfighter

-tylny blotnik wyj...c, tylko mocowanie do tablicy i przy nim male kierunki :crossy:

-lusterka tez daj jakies spoks bo seryne to w wiekrzosci bieda na maxa

i masz moto jak marzenie-nie ma tego zlego :clap:

nie wiem tylko co z ta rama ale bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki juz chyba znalazlem, co do lampy to to jest wiekszy wydatek i chyba bede musial chwile z tym poczekac lub kupic cos urzywanego z mojego modelu, co do tylnego blotnika to zastanawaialem sie nad tym samym :cool: a co do lustarek to nadal szukam... :wink:

a masz moze gdzies zdiecie takiej lampy ??

 

poza tym wszystko zalezy od tego jak ma sie rama i od funduszy, ktorych teraz nie ma zabradzo :/ ale po wakacjach powinno byc juz wszystko si :crossy:

Edytowane przez cytryna ( bandit 400 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no nie jest zle ze sprzetem

oto moje sugestie :wink:

-kierunki kup malutkie beda znacznie leiej wygladaly niz te wielgachne :cool:

-lampe typu streetfighter

-tylny blotnik wyj...c, tylko mocowanie do tablicy i przy nim male kierunki :crossy:

-lusterka tez daj jakies spoks bo seryne to w wiekrzosci bieda na maxa

i masz moto jak marzenie-nie ma tego zlego :clap:

nie wiem tylko co z ta rama ale bedzie git

Ja pie**ole, kolejny wiejski tuning-stritfajta.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie**ole, kolejny wiejski tuning-stritfajta.....

Panowie do tuningu to wy się nie wtrącajcie! To indywidualna sprawa każdego z nas.Stopmen po prostu napisał(doradził) cytrynie co on by zrobił. Widocznie tak mu się podoba i tyle! A co zrobi Cytryna to juz nie nasza sprawa; może se nawet pomalowac moto na różowo i ponaklejać seledynowe kwiatki.

Mnie osobiście na przykład lampy typu "alien" nie podobają się, ale z tego powodu nie będe nikogo wyzywał , że agrotuning , że złom i bezguście. Koleś taką sobie wymarzył i taka ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się trochę rozpędziliście. Za chwilę niektórzy dostaną po postrzeżeniu za "wiąchy", chyba znacie zasady odnośnie wstawiania ** ???

 

Temat zamknięty, na Waszą prośbę (będzie tzak zawsze jak się będzie robiła taka ch**jnia z mułem na forum).

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...