Skocz do zawartości

wpizd...u wylądował :P


Rekomendowane odpowiedzi

Właczę się jako Stary Piernik :crossy:

Do wszystkich którzy chcieliby by Cytrynę ukamieniować lub zakrakać - do Q*rwy Nędzy, zapomniał wół jak cielęciem był? Całe życie to się rozsądnie spędzało? Każdy z krytykantów to wzór cnót i oaza rozsądku?

 

 

:) kwintesencja tego wątku :)

 

może jednak 2 młodość nie jest tak straszna :lalag:

 

co do " ...motocykl to maszynka do robienia sobie cholernie dobrze ..." to nie pamiętam ale prawdopodobnie to słowa Marcina Osikowicza , który jest zarejestrowany na naszym forum również ... :clap: tylko się nic nie odzywa ostatnio po naprawie foruma :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie. Stary Sierżant jest na emeryturze. Poza tym jakikolwiek szacunek by sie co poniektorym przydał do owego pana.

 

Aż pozwolę sobie zacytować "Czy siwym włosom należy się szacunek tylko z powodu wieku,czy warunek inny być powinien?".

 

 

PS. Nic dodać, nic ująć do tekstu johny'ego.

Edytowane przez Yaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytryna najwazniejsze, że Tobie nic sie nie stało !! moto zawsze sie jakos wyklepie i bedzie chodzić :)

 

Co do hym kwesti 2 mlodości, to sądze, że co poniektorzy zbyt stereotypowo podchodzą do sprawy, zamiast sie cieszyć, że chłopak żyje i ma nauczke na przyszlość, to wy go jeszcze objeżdżacie równo w zdłuż i wszesz.

Panowie bez przesady sezon dopiero sie zaczął. Nie Cytryna pierwszy nie ostatni miał wypadek, każdy swoje zniwo zbiera. Lepirj że był ten sprint na Franowie kol Carrefoura (wiem doskonale gdzie to jest, wuchte wolnego miejsca i praktycznie, ani zywej dusze o tj godzinie jw tzn 23 ) Więc Stary Sierzancie, lepiej za duzo słów nie pluć na wiatr, gdy sie nie wie gdzie i jak odbyl sie ten wypadeczek, prawda? Cytryna będzie dobrze, bo innej opcji nie możesz brać pod uwagę ;) Pozdrawiam

 

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytryna najwazniejsze, że Tobie nic sie nie stało !! moto zawsze sie jakos wyklepie i bedzie chodzić :)

 

Co do hym kwesti 2 mlodości, to sądze, że co poniektorzy zbyt stereotypowo podchodzą do sprawy, zamiast sie cieszyć, że chłopak żyje i ma nauczke na przyszlość, to wy go jeszcze objeżdżacie równo w zdłuż i wszesz.

Panowie bez przesady sezon dopiero sie zaczął. Nie Cytryna pierwszy nie ostatni miał wypadek, każdy swoje zniwo zbiera. Lepirj że był ten sprint na Franowie kol Carrefoura (wiem doskonale gdzie to jest, wuchte wolnego miejsca i praktycznie, ani zywej dusze o tj godzinie jw tzn 23 ) Więc Stary Sierzancie, lepiej za duzo słów nie pluć na wiatr, gdy sie nie wie gdzie i jak odbyl sie ten wypadeczek, prawda? Cytryna będzie dobrze, bo innej opcji nie możesz brać pod uwagę :crossy: Pozdrawiam

 

Młoda

 

Prosze cie, przestan sie wypowiadac, jak nie masz nic do powiedzenia. Co ty mozesz wiedziec o jezdzie motocyklem, ile km przejechałas? Nie wymadrzaj sie w sprawach o ktorych nie masz pojecia.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo ! Luzik - szkoda słów i szkoda czasu . Sam wiesz dlaczego.

Pozdro.

PS.Czasem trzeba ustąpić z prostej przyczyny - odbieramy na innych częstotliwościach i tyle. Każdy ma prawo do swoich zainteresowań i niech tak zostanie.

Pozdro dla Wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze cie, przestan sie wypowiadac, jak nie masz nic do powiedzenia. Co ty mozesz wiedziec o jezdzie motocyklem, ile km przejechałas? Nie wymadrzaj sie w sprawach o ktorych nie masz pojecia.

 

 

A co twoja wypowiedź wniosła interesującego do tematu?

 

PS. Moja wiem, że nic, ale mam to gdzies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: kwintesencja tego wątku :bigrazz:

 

może jednak 2 młodość nie jest tak straszna :crossy:

 

co do " ...motocykl to maszynka do robienia sobie cholernie dobrze ..." to nie pamiętam ale prawdopodobnie to słowa Marcina Osikowicza , który jest zarejestrowany na naszym forum również ... :bigrazz: tylko się nic nie odzywa ostatnio po naprawie foruma :)

 

"Ale to było drogie wysokospecjalistyczne narzędzie do robienia sobie dobrze. " ("Wielka smuta")

Nie odzywał, bo nie miał nic do powiedzenia.

 

Pozdrawiam

 

Marcin Osikowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze cie, przestan sie wypowiadac, jak nie masz nic do powiedzenia. Co ty mozesz wiedziec o jezdzie motocyklem, ile km przejechałas? Nie wymadrzaj sie w sprawach o ktorych nie masz pojecia.

Nie wymądrzam sie to raz!!, dwa to wiem w jakim mijescu sie to stało !!,(niedaleko mojego miejsca zamieszkania) , a trzy wiecej luzu i nie objeźdżaj ludzi od siebie tylko 3 lata młodszych, zwłaszcza dziewczyny, a tak nawiasem mówiac każdy ma inne teorie i myśli więc chłopaki wyluzujcie i nie jedźcie każdy na kaźdego, mówie tu teraz też o swojej osobie,

Cytryna trzymaj się...

 

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co twoja wypowiedź wniosła interesującego do tematu?

 

PS. Moja wiem, że nic, ale mam to gdzies...

 

Patrz, to zupełnie jak ja...

 

Yamcia, pOggaDamy YaCk NaoOtcHysH SiIeM PiiSatCh...

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już chłopakowi spokój, niech dochodzi do siebie i reanimuje sprzęta. Podzielił się tym co mu się przytrafiło a połowa mu jeszcze dokopuje. Szanujmy się ludzie bo określanie kogoś "debilem" to już przesada!

P.S. Sierżant ma rację, że warto czasem wyjechać na drogę gdy pada deszcz i czerpać naukę z jazdy w każdych warunkach.

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całej historii dobre jest to, że nic sie Tobie groźnego nie stało, a motocyl "połatasz" i bedziesz dalej śmigać mam nadzieje że bezpiecznie i bez podobnych przygód. Być może również z wiekszą wyobraźnią i respektem.

Tego Ci życze.

 

Zazdroszę Ci jednak Twojego optymizmu bo każda gleba jest przykra i "bolesna" zarówno dla motocyklisty jak i motocykla.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...