Skocz do zawartości

kufer a chopper....pasuje??


motorbiker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

coraz częsciej sie spotykam z chopperami które mają nie sakwy a właśnie centralne kufry(plastikowe) z oparciem...i moje pytanie brzmi....

 

czy to pasuje do choppera czy to może przerost formy nad treścią??

 

wygląda to tak np; http://allegro.pl/item97564167_yamaha_virago_535.html

 

prosze o opinie

 

pozdrawiam Motorbiker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

"De gustibus non est disputandum"

 

Wiele razy postępujemy łamiąc różne kanony i coś, co było nie do pomyślenia kiedyś - dziś może być realizowane. Jeśli chcesz znać moje zdanie to jednak ja osobiście do choopera plastiku bym nie zakładał (to tak jakby do garnituru załozyć wysokie buty zimowe). Sam zamówiłem skórzane, na które aktualnie czekam.

Kuferek jaki pokazałeś w linku może być jednak praktyczny!

 

Pozdrawiam

LAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wŁaśnie praktyczny....coraz częściej łamiemy różne kanony....mi osobiście nie przeszkadza ten kuferek w tej Virażce ale jednak załamuje on chyba linię tego motocykla....ale z drugiej strony jak piszesz.....może być praktyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałęm w moim Drag Sarze Classic zamontowane boczne kufry Givi ale one były stylizowane na cruiserowate, z chromowym relingiem itd, wyglądały ok ale najważniejsze było to że były zamykane na kluczyk i łatwe do odczepienia i miały uchwyt jak walizka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zamiast plastika-turystyka wałek z grubej skóry, wykładany od środka nieprzemakalną sztywnym plexą. Stylowe i praktyczne; rozmiar i motywy można dowolnie dobierać.

A tak to wygląda:

 

Foto-wałek

Edytowane przez Szafir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem chopper/cruiser powinien trzymac klase, styl, ktorej wogole nie maja plastiki... owszem niektore plastikowe kufry wzorowane na sakwy mozna zaakceptowac z przymrorzeniem oka (praktyka), ale kuterek jak na zdjeciu szpeci ta virowke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak dla mnie to duze plastikowe kufry nadaja sie tylko do cruiserow i to o ile sa dedykowane pod konkretne moto i malowanie. Chopper z plastikami jakos mi nie pochodzi... hmm... chciales znac nasze zdanie. Choc nie da sie ukryc ze funkcjonalnie sa lepsze od skor to ja jestem na nie.

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej w "krajach położonych bardziej na zachód" spotyka sie choopery z bocznymi kuframi i nie tylko to nie razi ale jest bardzo praktyczne ( sucha zawartoś i lepsze zamknięcie). Sam przemyśliwałem o tym luksusie do swojej Viagry ale na razie nic się fajnego nie trafia. Widziałem gdzieś Saberkę z kapitalnymi kuframi stylizowanymi na sakwy ( przód obciągnięty skórą) ale właściciel chciał je sprzedac razem z moto. Po odczepieniu można na stelażu powiesić zwykłe sakwy i śmigać na zlot a do turystyki używać kufrów. Nie mieszć jednego z drugim a napewno nie założyłbym kufra górnego bo pasuje jak krowie siodło.No ale ! gust nie jest sprawą dyskusji i Tobie pozostawiam wybór. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie...

 

choinka. ale to sa upodobania i to zalezy od kogos jak mu sie podoba.

 

dla mnie to nie wyglada, nie pasuje w ogole do stylu tego motocykla.

 

jeszcze troche wiecej plastkikow i bedzie wiekszy skuterek :D z manualna skrzynia :D

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie ma żadnego sensu. Na pierwszy rzut oka już coś jest nie tak. Nie dosyć że samo moto jest kiepskie z wyglądu ( chociażby brak ramy przed silnikiem ), to z tym kufrem to jedno wielkie nieporozumienie. Oczywiście to moje zdanie. Wygląd tego motocykla kojarzy mi się ..... no właśnie, nie bardzo wiem z czym, ani chopper, ani szosówka, ani nic. Jakieś brzydkie moto z walizką biznesową na ogonie. Beznadzieja........ widział kto kiedy Ferrari z bagażnikiem na dachu? Maluchy ze spojlerami pewnie tak. To coś na foto tak właśnie wygląda....ni w pipe ni w oko. Rozumiem postęp technologiczny, rozwój intelektualny itp. ale to jest po prostu wieśniactwo... i nie ma nic wspólnego z modą...... Jak widzę takie fotki, zaczynam rozumieć tych maniaków którzy reanimują zabytki i opieprzają od dziadygów tych co chcą ciąć i spawać stare ramy...hehe.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...