Skocz do zawartości

Astarte i jej nowe dwukołowe cudo


Astarte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana motocykla chodziła mi po głowie już od dłuższego czasu, ale plany te były odwleczone na powakacyjny okres :bigrazz: Jednak tak się złożyło, że kolega sprzedawał swoją ukochaną maszynę. Wiedziałam mniej więcej w jakim jest ona stanie i jak ją traktował i nie miałam co do niej zastrzeżeń :wink: Po kontakcie z nim i ustaleniu daty zakupu na kwiecień zaczęłam rozmyślać nad sprzedażą gs-a. Był początek marca, niby cały miesiąc na spylenie suzuki, jednak jak każdy wie - gs-ów ci u nas dostatek (ludzie nie wierzyli w szybką sprzedaż). No ale co zrobić - allegro, wszelakie gazety i inne źródła (ustne). Motocykl sprzedałam nadspodziewanie szybko, bo już bo 10 dniach od ukazania się ogłoszenia na otomoto (pewnie było by szybciej, ale ja we Wrocku, moto w Bielsku :cool: kwestie logistyczne :wink: ).

 

Kasa była, termin zakupu był i w ten piękny wczorjszy Prima Aprilisowy dzień dokonałam zakupu :icon_razz: W moim garażu stoi HONDA CBR 600 rocznik 1994 model F2 :crossy:

CO tu dużo mówić, wczoraj pierwsza jazda, było cudownie. Jak trochę ochłonę i przejadę jeszcze trochę km (wczoraj stuknęło 100) to zdam relację jak się na tym śmiga :crossy: Zaraz wychodzę przewietrzyć sprzęta.

 

Zdjęcie tutaj: http://www.bikepics.com/pictures/546423/

Swojej sesji jeszcze nie zrobiłam, jak będzie to umieszczę tu zdjęcia :wink:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję też wczoraj kupiłem CBR'kę. :icon_razz: :wink: :wink:

 

Jesli na niej wracales do Wawy to widzialem Cie nie daleko zjazdu na autostrade :bigrazz:

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie się uwinęłaś ze sprzedażą GSa :icon_razz:

CBR to zacna maszyna. Silnik nie do zarżnięcia, reszta też niczego sobie także na pewno będziesz megazadowolona :wink:

Gratulacje :wink:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...