Skocz do zawartości

nowe buty


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

kupilem dzis nowe byty, a w zasadzie caly kombinezon.Tzn spodnie skora a gora cos w stylu goretexa.

Mam pytanie, jak wam sie jezdzilo po raz pierwszy po zalozeniu nowych butow. Wczesniej jezdzilem w zwyklych butach do chodzenia na codzien. A dzis nie moglem sie w tym wszystkim odnalezc. Biegi nie wskakiwaly jak powinny (o ile wskoczyly grrrr) a prawa noga nagminnie uciekala mi na hamulec.Kurcze, czy macie podobne wrazenia??? Mam nadzieje ze to minie za kilka dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pojaździsz to nabierzesz nowych nawyków. Ja jak prowadziłem motocykl po kupnie od gościa to taki był mułowaty, że myslałem, że kupiłem trupa. Zatrzymałem się żeby zobaczyć co jest z hamulcami, a żona jechała za mnią i powiedziałe ,że się bezprzerwy stop świecił. W garażu trochę na nim posiedziałem i już było O.K. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak masz sportowe buty ze sliderami itp. to sa one twardsze od normalnych i mniej elastyczne wiec tylko kwestia przyzwyczajenie wg mnie.

 

Ja jak kupiłem skórzane(wzmacniane) to na poczatku troche uwierały pozniej spoko juz.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie kupiłem ciuszek w sobote ale nikt mi nie pogratulował :).

 

Niestety ja nie opisze jak sie jeździ w moich butkach bo...... nie pasują stylem do SHL :bigrazz: (a na coś lepszego ciągle zbieram).

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od poczatku jezdze w butach Sidi Vertebra 2 i kombinezonie skorzanym. Kiedys jak podjezdzalem jakies 1,5 km do znajomego skorzystac z zasobow jego warsztatu nie chcialo mi sie ubierac, wiec wskoczylem na sprzeta w adidasach i zwyklym ubraniu roboczym, to w ogole nie czulem maszyny, biegi nie wchodzily, manetki jakos dziwnie lekko pracowaly itp. Mysle wiec, ze to kwestia przyzwyczajenia - zobaczysz po tygodniu smigania w nowych ciuchach nie bedziesz chcial jezdzic w innych:)

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyzwyczaiłem do nowych butów motocyklowych (na samym początku śmigałem w adidaskach, z czego niektórzy się śmiali :banghead: ) to jak kolega wyżej pisał, jak teraz czasem się przejadę kawałek w zwykłych butach to straaaaasznie się dziwnie jeździ... Biegi gorzej wchodzą... Hamulec inaczej... Zobaczysz, jak się przyzwyczaisz to będzie super... :icon_razz:

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam probikera rfx sport i musze powiedziec ze pierwsze wrazenie bylo nie najlepsze. W zwyklych polbutach spokojnie mi sie noga miescial pod dzwignie skrzyni i wyczuwalem bez problemu luz. Po zalozeniu butow nagle zrobilo sie ciasno i stracilem czucie luzu (do tej pory nie moge czasem stoje na biegu na skrzyzowaniu). Przyzwyczailem sie i juz ciasno mi nie jest i nauczylem sie szybko zmieniac poloznie stopy do redukcji biegow a buty sa ok. Nie przemakaja a membrana dziala. Zaleta jest podeszwa ktora swietnie sie trzyma podnozkow ale ja mam podnozki rowniez pokryte guma ale stopy mi sie nie zeslizguja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wiesz jak masz sportowe buty ze sliderami itp. to sa one twardsze od normalnych i mniej elastyczne wiec tylko kwestia przyzwyczajenie wg mnie.

 

Ja jak kupiłem skórzane(wzmacniane) to na poczatku troche uwierały pozniej spoko juz.

 

Pozdro

 

 

No właśnie - też kupiłem nowe buty FORMA REVANGE i troche mnie uwierają. Mam teraz stres, że już się nie rozejdą, ale jak brałem kiedyś numer większe to mi latały - a to chyba gorzej. A jak się same nie rozejdą to jest jakis sposób, żeby im trochę pomóc????

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...