Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PAJDOR, Dr.Artur fazerek to jeszcze zapasu mial sporo,

mialem na mysli ze to moj max

i ze ani ja ani fazerek nie czulismy sie za dobrze przy tej predkosci.

Fazerek bo telepalo nim troche chociaz lezalem juz na baku,ale kazdy powiew wiatru staral sie nas przesunac o kilka metrow w bok, ja bo nie moglem sobie przypomniec czy zabieraja prawko i motocykl jak przekroczysz max o 30 czy 40 km :)

 

Ale bylem pelen podziwu dla dwoch luzakow ktorzy mnie wyprzedzali :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez zino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ostatnio na wakacjach za granica, jade sobie spokojnie 220 autostradą i mnie wymija na kole żółta Hajabusa - zdążyłem szybko komórkę wyciągnąć i wrzucić filmik na youtube - widzieliście ?

 

Szybki jesteś... ;o)

Wymijanie

 

Wymijanie to przejeżdżanie obok pojazdu lub uczestnika ruchu poruszającego się w przeciwnym kierunku

 

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja DT 125 z zablokowanym wydechem(oryginalnym) na kostkach po asflatówce 120km/h. Myśle że z wydechem Giannelli na szosowych oponach ze 135 km/h by polecialła.

Tak Matys na giannelli tyle leci D.gif

 

ja myśle że na odblokowanym wydechu na kostce by 130 poszła :D

 

ja na kmxie z kumplem leciałem 140 na kostkach ale ten kmx był jakiś dłubany, pozatym obrotomierza przy tej prędkości już brakowało :D

 

moja crm jakieś 110km/h na kostkach na asfalcie może jeszcze by troche poszła bo obrotomierz nie był zamknięty i w sumie jeszcze cośtam przyśpieszała......ale na enduro kaszana straszna powyżej 100, kask enduro jest strasznie nieaerodynamiczny i przy 100 pod wiatr autentycznie urywa łeb, pozatym przy obecnej aurze to cięzko sie ciepło ubrać na taki speed :D przyjemnie sie jedzie 70-80 pozatym to też przyjemna jazda dla portfela ze względu na obroty silnika :D

 

zresztą też vmax vmaxowi nie równy bo wszystko jest kwestią cierpliwości :D :D ja moim skośnookim wunderwaffe jak jechałem 10km prostej cały czas gaz opór to osiągnąłem licznikowe 75km/h a mam full blokady i 2KM w automacie pod dupą a waże 95kg :icon_mrgreen:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...