Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja na tl 1000r mam nowy rekord 295 ale mam z przodu -1 zęba

 

Tak z ciekawości się zapytam - osiągnąłeś tę prędkość na seryjnym amorze?

 

moja teściowa tez ma 1 zęba z przodu.hehe

 

Najlepszy otwieracz do piwa na świecie :lalag:

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-1 zab z przodu na zebatce oznacza ze jest wyzsza predkosc niz w rzeczywistosci predkosc podawana ze skrzyni biegow, ale mysle ze ta predkosc jest do osiagniecia na standardzie ze wzgeldu na konczace sie obroty a v raczej szybko traci moc

 

nie wiem o jakim amorze mowisz ale mam tyl przod i skretu serie. swoja droga najstabilniejszy motocykl na jakim latalem na wprost

 

tl wymaga dlugiej prostej zeby go dobujac do konca w sumie nigdy nie udalo mi sie go tyle trzymac na full gazie zeby juz nie chcial nic isc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jawa Mustang: licznikowe 72 km/h, była świeżo po remoncie, jechałem z pokaźnej górki, a w plecy wiał huragan.

KTM 540 SXC - 155 km/h na kostkach mitasa po asfalcie ]:->

Seicento 1100 - 164 km/h na czwartym biegu (na piątym się dusi i nie przyspiesza). Normalnie 155, ale jechalem zaraz za vanem kumpla. Wtedy uwierzyłem w aerodynamikę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mialem duzo okazji do "testowania" motoru - zdazylem pojezdzic 2 miesiace

 

motory

er5 - 140km/h - i odpuszczalem, bo juz mi za bardzo wiatr przeszkadzal

gsx-r 600 - 150-160km/h - tutaj to szczerze mowiac sie przestraszylem - daloby sie wiecej, ale nie moj motor i wcale nie planowalem szybko jechac :/ jakos samo wyszlo i jak sie zorientowalem to od razu zwolnilem.

 

samochod

renault 19 - 140km/h - az dziw, ze sie nie rozpadl (byl w raczej kiepskim stanie) :D

"dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to na swojej Hondzie 125 km/h. Jeszcze troszkę by poszła, ale i tak obroty się kończyły :P Ale uważam że i tak bardzo dobrze jak na 80cc ;)

W przyszłości będzie lepszy moto, to zapewne doznam smaku prędkości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160 km/h

 

Stwierdziełm że wieje za bardzo. I na moto i w samochodzie :P

a tam wieje :rolleyes:

 

od 150 w golasie przy mojej kierownicy dopiero mnie przestaję kregosłup boleć :buttrock:

 

 

na moim raptorze wyciągnąłem najwięcej 245-248km/h - więcej się nie da (przynajmniej przy moich oporach i wadzę)

 

...autem najszybciej 285km/h - Audi A8 na niemieckiej autostradzie w okolicach berlina. Co ciekawe "ścigałem" się wtedy z fordem focusem który poszedł sobie ponad 3 paki i tyle go widziałem. Nie dalej jak miesiąc później też w Niemczech koleś wyprzedził mnie octavią w ten sam sposób (tzn. ja miałem znów koniec na 285).

 

O ile przy focusie było widać, że to RS to skoda wyglądała już całkiem normalnie :eek:

 

dane oczywiście licznikowe

Edytowane przez jedrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak najlepiej prosto z imprezy :twisted:

a propo Bigu jak srad tyle mógł iść jak na filmach widziąłem że to max 295 i dalej jechac niechce?? zmieniane miał zębatki czy co??

tak samo niby podobno R1 też ze 300 licznikowo leci a jakoś żaden z kumpli wiecej jak 283-5 niemoże wicisnąć poprostu ani metra szybciej nawet z halnym w plecy :twisted:

górna kolejne mity i fantazje pisane lub mówione widać prawie każdy polak lubi "podkoloryzowywać"

Kolego nie wiem jakim modelem R1 jeżdżą twoi kumple,ale moja bez problemu osiąga licznikowe 300 ale żółtki tak usprawniły liczniki że więcej nie pokażą chociaż silnik dalej się wkręca na obroty.Mam maszynę z 2008r (Rn 19) na razie bez usprawnień i jeżdżę tylko po polskich drogach (z głową ale jest to możliwe). :buttrock:

 

Koledzy,pozwólcie że odrobinę skrytykuję to nasze targowisko próżności i głupoty.Dla mnie nie sztuką jest bicie rekordów szybkości nawet tych własnych na wyczynowych maszynach przystosowanych do szybkiej jazdy.Wystarczy brak oleju w głowie(kto z nas go ma?)a maszyna poleci.Jestem natomiast pełen podziwu dla tych którzy na golasach ze słabymi silnikami i o małej masie takie rekordy stanowią.Mój rekord na ETZ 250 w 86r wyniósł ok.170 km/h.(jazda wraz z mercem kolegi z którego znam wskazania licznika).Motorek miał planowaną głowicę,mniejszą zębatkę z tyłu i szlifowane kanały.Niestety z powodu małej wagi po przejeździe przez jakąkolwiek nierówność nie można go było utrzymać i cała droga była moja :banghead: Istne szaleństwo ale jaka satysfakcja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiatem 126P ponad 125 km/h w 98 roku

Deawoo Tico ponad 165 km/h w 99 roku

 

1000rr (05 i 08) i gsxr1000 (k7) 299 km/h licznikowo.. wg wskazania gps pokazywalo cos ok gsxr 286 a w bladym 282)

i co z tego?

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...