Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

głupi pomysł to uciekanie przed policją. bo wtedy człowiek nie panuje do końca nad swoim zachowaniem a kieruje nim strach, a nie podniecenie. Post wydaje mi sie dobry jak każdy inny swoją drogą że ludzie robią sobie krzywde w różnych okolicznościach a jak ktoś już rozwala bryke kto rzadko na prostej a na ogół w mieście, na skrzyżowaniach itd...

P.S.

Osobiście, narazie kleje bryke bo zaczepiłem o sarne i poleciałem w las... bywa... pech :)

 

Siemka

 

U nas w Austri Statystyki mowia , ze najwiecej Smiertelnych wypadkow wystepuje na drogach poza miastem ( nie autostrady) w zasadzie na zakretach na takich drogach , 2gie miejsce Teren Zabudowany czyli miasto i ponad 64% do ludzie do 30 roku zycia .. nie wiem jak to sie w Polsce sprawdza ale mysle , ze to nie moze daleko od normy odbiegac

 

Pozdro AbiV

 

 

acha i moja max. predkosc to na BMW R1100S ( troszke ztiuningowana -Chip i Wydech i naturalnie ABS ) 250 Kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider masz gps ? żeby na motor zamontować ? jak masz to pożycz w przyszłym roku na 2 miesiące to się obaj dowiemy :)

 

1. Jak slys´ze slowo POZYCZ to mi sie flaki przewracaja.

 

2. Oczywiscie przyjade do Ciebie, zostawie Ci moj telefon / nawigacje na dwa miesiace, przyjade ponownie go odebrac. Dwa miesiace potrzebujesz aby te 295 km / h osiagnac ? kiepski sprzet skoro tak wolno przyspiesza :icon_mrgreen:

 

3. brales dzisiaj juz zimny prysznic ? jak nie to polecam ! :icon_mrgreen:

 

teraz wiekszosc tel go posiada

 

Dr. Artur

Mam nadzoeje, ze wszystko jasne.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorynka - 55km/h

Simson - 70km/h

Virago 535 - 85km/h (na tamte czasy łeb urywało) haha

CBR 600 F2 - 230km/h

CBR 929 - 175km/h

GSX-R 600 k2 - 215km/h

Hayka - 180km/h

 

Xsara 2 (1.6 16v) - 210km/h

Laguna 2 (1.9tdi - intercooler od 2.2) - 220km/h (w instrukcji pisali, że antena wilsona magnesowa trzyma sie do 180km/h a jednak trochę więcej) ;D

 

Co do CBR to tak

 

1 - 97km/h

2 - 140km/h

3 - 180km/h

4 - 210km/h

5 - 225-230km/h

6 - nic nie daje :D

 

na 4 już nie słychać odcinki :D wiatr za fest bije

Zapomniałem o dziadka zabytku

Mercedes 123 2.4D - 160km/h (szafa zamknieta) hehe

 

W124 300d wolnossący 205km/h i pełna kulturka

 

cbr 900rr 265km/h

fzr 600 230km/h

zx6r 97r 245km/h

cbr 1000f 91r 280km/h(stara ale jara sucz)

cbr 1100xx 310km/h (morderca)

 

samochody

mercedes w124:

200D 150km/h

250D 175km/h

300D 205km/h

innych samochodów nie posiadałem i nie będę posiadał żadnych innych (obecnie 300D 91r w kolekcjonerskim stanie(dałem za niego 19koła!!!!))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kawasaki 636 2005' - 288 km/h już był koniec, ale też nie jestem pewnien czy licznik nie okłamuje

 

 

No co Ty jak moglby :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Jutro wyrzce moj 1200 i zamontuje te 636 w koncu szybszy od mojego :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...