Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic złego, ale nie wyglądało to na zwykłe pytanie o playstation, dlatego odebrałem to jako objaw agresji wobec mojej osoby.

 

Jeśli tak nie było to wybacz za zbędne uniesienie

 

Nie znam cie ale ponawiam pytanie co do konsoli :D

 

Kurde i znowu opel... te fury jakieś magiczne ze dupcy sie ich kierowcą w głowach czy jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ocb. Jechałem, było na liczniku 240, więc o co Wam chodzi? Jechałeś moim autem kiedykolwiek, że wiesz, że tyle nie wyciągnie? Jakoś sobie nie przypominam.

 

Swoją drogą nie wiem jaki widzicie sens w tym, że miałbym to przekłamać o ~20km/h

Edytowane przez Blood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a patrzcie

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/opel/vectra/hatchback-1.9-cdti-150km.html

 

http://www.need4speed.ws/speed-pics/opel-vectra-caravan-1.9-cdti-chip-tuned-200-hp-245-km-h

 

chipa pewnie na allegro można dostać więc nie jest to takie niemożliwe

 

ale bez chipa to nawet z górki do 240 to ciężko żeby sie rozkręcić

 

ale

http://moto.allegro.pl/chiptuning-chip-tuning-opel-cdti-dti-minsk-maz-i2034282205.html

Edytowane przez Mounthains
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ktoś powie/napisze, ze Vectrą B 1.6 16V jechał więcej jak 200 to chyba ma samochód po mega tjuninku albo wsadzone V6 od Omy... do tego Polówka 1.0 co wyciąga 200 choć w danych ma pewnie 155km/h :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznikowe prędkości to opowieści o żelaznym wilku. Podobno ktoś go widział i podobno kogoś wilk przeleciał :icon_mrgreen:

 

Mi cinquecento sporting poszło "licznikowo" grubo ponad 180 km/h (nie wiem o ile grubiej, bo wskazówka oparła się na obudowie tablicy wskaźników). Niby szliśmy w dół na odcinku Rościszów-Walim (chyba rajd Nikon) i trochę sprzęt był dłubnięty, ale nie wierzę w takie rzeczy. Nie zmienia to faktu, że mi ze strachu włosy pod kaskiem się jeżyły, kto zna te rejony ten wie o co chodzi :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haya wszystko pare razy. 300 i licznik mi sie konczy ale obroty rosna, wedlug filmikow z neta i analizi licznikow ze starej hayabusy to okolo 330km/h i wtedy mi go odcina, ale nie na obrotach!!!! tak jakby byl zdlawiony do prawdziwych gps-owych 300km/h wie ktos cos o tym ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam z tymi prędkościami - skoro jedne z najlepiej przygotowanych motocykli sportowych osiągają około 310-320 km/h (z tego co wiem, tyle wynosi v-max zawodników w TT, a ich motorynki mają ponad 200 KM na kole i na pewno nie są zablokowane ;) ), to jak to jest możliwe, że ludzie na fabrycznych sprzętach osiągają takie kosmiczne prędkości (typu Turborider, który zwykłym gixxerem prawie 400 km/h niby śmigał)? Czy to różnica np. przełożeń/zębatek, bo zawodnicy mają zoptymalizowane przełożenia pod kątem danej trasy, na której vmax np. 320 wystarcza, czy to aż takie przekłamywanie seryjnych liczników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przech*je z TT masz racje, zapewne mają pewnie około 200 kloców na gumie, choć żadnego oficjalnego info nigdy nie znalazłem dotyczącego specyfikacji technicznej motocykla jakiegokolwiek z zawodników. Świętej pamięci Turborider przecież miał turbo :bigrazz: No bo jeśli fabryczny Gixer pompuje do dajmy realnej prędkości nawet niech będzie 280 to z turbiną z palcem w dupie na pewno przekracza grubo barierę 300. A te filmiki gdzie goni ponad 400... Wystarczy dokładniej przeanalizować jak bardzo to naciągane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...