Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja napiszę że na Honda Shadow 1100 Sabre, bez szyby osiągnąłem 160km/h. Wrażenia bezcenne, i dobrze że mam mocny uścisk. Trzymałem się że aż rączki soki puszczały. To był wyczyn godny kaskadera :icon_mrgreen:

 

To cińko, Ja XJR 1.3 rozbujałem do 220km/h licznikowych w ostatnia sobotę :icon_razz: bez szyby owiewki czy czego tam. Do dzisiaj mam ból stawów na rękach :icon_eek: . XV 1100 pognałem do 180km/h bez szyby..... Ale fakt faktem wrażenia bezcenne :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różni prędkośc realna od nierealnej jeżeli moglibyście mnie oświecić ?

Tym czym długość członka w majtkach i opowieściach.

Hahahaha normalnie monitor oplułem ze smiechu :icon_mrgreen: super porównanie :flesje:

 

A czym się różni prędkośc realna od nierealnej jeżeli moglibyście mnie oświecić ?

Tym czym długość członka w majtkach i opowieściach.

 

Czyli opowieściach typu Astra z silnikiem Calibry 280 kmh to jest np: nierealna prędkośc a realna z takiego wynalazku to powiedzmy 225 :D

Tak zwany - Pojnt of wiu

Przeciągnąłem kiedyś Vectre B 1.8 do 220 km/h kumpel ze strachu mało mi uchwytu w drzwiach nie urwał a ja miałem sahare w gębie.Więc gadanie o rozbujaniu Astry I do 280 raczej trzeba między bajki włożyc-niedosyc że pojazd wiekowy to jeszcze silnik nie oryginalny więc mogłoby się takie ustrojstwo normalnie rozsypac. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

moj najwiekszy speed to jak wypilem litr vmaxa (napoj energetyczny) mialem takiego speeda ze na piechote pobilbym chyba swoj rekord predkosci na moto :D Od tamtej pory nie pije tych energy drinkow ... a co do moto to nie czuje sie jeszcze zbyt pewnie wiec nie odkrecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale GPSowe czy licznikowe ?

 

bo jak licznikowe to pewnie jechałęs ze 270 :)

 

GPS'owe przy 276 km/h sie konczy. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisnąłem tyle ile fabryka dała, Vectra 1.9 - 240km/h, chociaż na S8 przy delikatnym łuku (kilka stopni raptem) robiło mi się ciepło od siły odśrodkowej :D

Edytowane przez Blood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No póki co jeszcze tam daje radę cisnąć w opór, bo asfalcik gładki :D Z resztą słyszałem, że już puszkarze kombinują żeby się tam jakoś na wyścigi ustawić :D

 

Na końcu tej trasy gdy zjeżdza się na Poznań, widziałem bardzo wiele samochodów i motocykli oraz dwa radiowozy, które ich spisywały:) Pewnie zrobili sobie nocny wyścig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje zmierzyć sie z sportowym mercedesem z wyższej pułki.Byłem pod wrażeniem mercedes jechał 260km/gdz pod lekką górkę moje moto na maxa osiągneło 270km.Na światłach jak nas złapały gość otworzył szybe i wystawił podziękowanie i graba za przejazd numery warszawskie.Ten mercedes to CL 65 AMG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...