Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Acha i jechanie ponad 230km/h to nie jest wielka przyjemność, , trzymasz się kurczowo motocykla, przyklejasz się niemal do niego i chcesz tylko by nic Ci nie wyskoczyło, to raczej podniecenie i uczucie strachu....

Spoko, pojezdzisz jeszcze troche i zaniedługo nie bedziesz umiał bez tego żyć :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok przyniósł ulepszenie rekordów.

 

Motocykl: 228km/h licznikowo (poprzednio 224km/h)

Samochód: 210km/h licznikowo (poprzednio 200km/h)

 

Największa prędkość na pasie przeciwnym (pod prąd): 160km/h wyprzedzanie dłuugiej kolumny aut na 3 biegu (samochodem).

 

Największa prędkość auta w zakręcie na granicy utraty przyczepności (piszczące opony): 80km/h na zakrętach na drodze krajowej nr. 3 do Szklarskiej Poręby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto cos w granicach 200 km/h na autostradzie - przyjemnosci w tym zadnej bo zaczyna wezykowac a kiera 130 cm szeroka chce pomoc we wzniesieniu sie w powietrze jak szybowiec.

Samochodem - audi TT odcielo przy ponad 250 km/h

Moim 300c jak na razie 240 km/h ale on jest oplywowy jak blok mieszkalny.:)

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 12 lub 13 lat to jechałem w USA (Park rozrywki Six Flags) kolejką Shockwave. Z wysokości 190 metrów, pionowo w dół z prędkością 200 km/h osiągniętą w jakieś 3 sekundy. Widzę trochę jak przez mgłę ale srakę miałem konkretną

 

 

Znaczy sie ta kolejka miala jakis naped ku dolowi, czy to bylo swobodne spadanie? Tego typu rozrywki maja na ogol naped grawitacyjny, ale tu chyba cos musialo byc, bo cos mi sie widzi, ze nawet przy swobodnym spadku, to te 200 km/h to bys osiagnal dopiero tuz przed ziemia.

 

 

A i napisz jeszcze w ktorym parku Six Flags to bylo? Bo to cala siec w stanach. http://www.sixflags.com/national/index.aspx

Edytowane przez KLOSZ

Zdrowko

KLOSZ

Cytaty na dziś i jutro:

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - by KLOSZ

"To co widzisz to też jest patologia, tylko troche inna niż Twoja..." - tez by KLOSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś około 250 km/h GSXR 1100W miedzy lęborkiem a słupskiem

 

i to jako pasażer :bigrazz:

 

pamiętam tylko że miałem wrażenie że sie nie utrzymam tak podciśnienie mnie ściągało z motura

masakra

 

solo było 180km/h i nie bede więcej tego próbował mimo że mój motur może dużo więcej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że moja prędkość maksymalna autem czy motocyklem nie jest jakaś porywająca

Bravo HGT - 230km/h

ZX6r - 180km/h

 

może to dlatego, że wolę techniczną jazdę po zakrętach... np. okolice Połczyna Zdroju - tzw. "Szwajcaria Połczyńska"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...audi TT odcielo przy ponad 250 km/h

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: z tego co wiem, to odcina dokladnei przy 250 kmh :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...

 

Miałem kumplowi odwieźć do mechanika motocykl. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że miałem jechać z Rzeszowa do Krakowa, i z torbą ważącą około 30 kg na siedzeniu plecaczka oraz plecakiem pełnym żarcia - student (jeszcze...). Aha i motocykl to GSXR 750 z 87 roku ;)

 

Biorąc pod uwagę stan motocykla - przedni hamulec (klocki może grubsze od paznokcia małego palca u dłoni, ale głowy nie dam) oraz tylna opona w której po tej trasie wyszły druty.... - była to trasa dość ryzykowna IMO.

.

Wjeżdżam na obwodnicę Tarnowa i tam koleś nówką Mercem CLS 320 CDI. Szybki rozrachunek okolo 230 KM i blokada do 250 kmh - DAM RADE

 

Jadę 4 bieg około 200, 5-ty skupiam się na drodze i 6. Nagle jakieś dziwne uczucie jakby przód się podnosił, patrzę na chwilę na licznik około 230. Przód coraz bardziej się podnosi (co ja ku!#a na świecy jadę ?) Myślę teraz albo nigdy i do oporu manetka.... Merc się zaczął oddalać więc spoglądam na licznik 245 km/h.

Odpuszczam, pierwsza myśl to żeby się dało zwolnić.

 

I to był mój największy speed dotychczas.

 

PS. Na obwodnicy tylko ja i Merc, cała pusta wtedy akurat była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...