Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co by było gdyby Ci ta sarna wyskoczyła przy tej prędkości którą się chwaliłeś ???

A co by było gdyby tam było przedszkole... w przyszłości.... a po pasach przechodziła Pana Teściowa... w przyszłości...

 

Zamknąłem szafę na motoi w samochodzie:):(:(:D:)

Też mi powód do dumy ale zamknałem

No ja też... w beemce z '84 :D 215 z trudem ale poszła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej Kawie ZZR 1100 licznik pokazał 270 km/h , działo się to na autostradzie z Krakowa do Katowic... troszkę zacząło mną już bujać, bo miałem spory plecak na tylnym siodełku i tankbag na zbiorniku... przy takich prędkościach dobrze mieć jednak skórzany kombinezin, bo portki z goretexu zaczęły mi tak trzepotać na nogach, że o mały włos a dalej jechałbym tylko w gaciach... Jeszcze nie kiepski speed miałem też moją Kawą na trasie Białystok Warszawa... tylko że z pasażerem... 260 km/h we dwóch to chyba też nie kiepski speed... fajnie było ...ale cieszę się że żyję...

pozdro... be carefull

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja CB900f 200km/h sam i z pasażerem jeszcze , się rozpędzała tylko po co mi więcej.

Junakiem 90km/h nie przemęczam go .

Jawa 350 TS 125km/h

I Cezetka 175 z 1962r 90km/h

I oczywiście to były tylko testy, czerpie większa przyjemność z wolniejszej jazdy.

A niektórzy mi gadają głupoty czemu tak wolno jeździsz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no mlody jestem tylko 15lat :D Moto swoje od 25 tego miesiaca. No ale cos napisze :D

STAR (wojskowy samochod ciezarowy) - 80km/h na pasie startowym w wojsku mialem wtedy 13lat

Moj simson sr50 - 70km/h na tym samym lotnisku - mysle ze moglby jeszcze o 10 wiecej wyciagnac ale mowiac szczerze jak jechalem 70 bez kasku ani zadnych gogli to sie jusz troche balem :D

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

panowie pamiętajcie, że predkościomierz nie jest idealnym przyrządem pomiarowym. Z zasady błąd wskazania dla tej klasy mierników (jest to miernik prawda?) to +/- 10%. Dla bezpieczeństwa kierujących przyjęło się że tolerancję daje się na +10% czyli jeśli "budzik" pokazuje 100 km/h to w rzeczywistości realna predkości wynosi około 90 km/h. Dlatego więc sprzęty o danych katalogowych np Vmax=155km/h pokazują czasami w sprzyjających warunkach 155+10% czyli nawet 170km/h. :D

Dla sv zmierzono, że :

 

 

1/4 mi. 11.85 sec. @ 110.17mph.

 

0-30 mph 1.34 sec.

0-60 mph 3.20 sec.

0-90 mph 6.79 sec.

0-100 mph 8.76 sec.

 

40-60 mph 3.27 sec.

60-80 mph 3.90 sec.

 

Measured top speed 128 mph co daje w przybliżeniu 205km/h

podaje za : www.sv650.org

 

mój predkościomierz pokazał mi maksymalnie 215km/h tak więc o 10km/h więcej a daje to +5% mam jednak jak juz pisałem oponke o wyższym profilu 70 a nie 60 co powoduje zmniejszenie przekłamania (wiekszy obwód koła) na normalnej oponce 120/60 było by tez pewnie +10%

 

aha dodam jeszcze, że pomiar mojego Vmax robiłem na pasie atartowym na lotnisku, w drugą stronę było juz lekko pod wiatr i moto poszło juz tylko licznikowe 210 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsk 175(na kostce) jak narzie 100kmh :D

 

mercedes Vito mojego kumpla i 160kmh-fajne bujało :lol:

 

aha byłem wtedy na niego bardzo wku**wiony i musiałem sie rozładowac :twisted:

 

ty vito jechałem po warszawskiej na wyskosci zaborówka(trasa na sochaczew)

 

nie którzy wiedza gdzie jest warszawska :D -no nie Rad3k :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też dam update - 260 jak wracaliśmy z bolesławca... ale licznikowe (obroty dochodziły już do czerwonego pola 14.tys ) - w oficjalnych testach max to 238 więc pewnie tyle tylko było... :D

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord na moto to (na razie) 140km/h - na Aprilii....

 

Wkrótce moze zmieszcze update jak pojeżdże troche Yamahą :twisted:

 

Co do samochodu to marne 160km/h Polonezem 1.6 GLI....

 

A na rowerze nie wiem.... nie mam licznika prędkości, ale parę razy chyba przekraczałem dopuszczalną w mieście (oczywiście z górki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...