Skocz do zawartości

8-9 Lipca Moto eXtreme Show Poznań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na mazurach gorąco

ja chcę jechać z kumplem, planowaliśmy wylecieć z wawy bardzo rano w sobotę bo w piateczek pracujemy a Wy? kiedy podążacie?

 

Własnie taki jest plan, niechetnie mysle o wyjezdzie o 6:00 w sobote, ale chyba nie bedzie wyjscia bo od 10tej robi sie realnie goraco, w Plocku spotykam sie z kumplem, potem jedziemy przez Gniezno i na miejsce :biggrin: (nie warto nadkladac drogi na poznanskiej ktora dodatkowo jest tloczna i niebezpieczna)

Edytowane przez koniaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie taki jest plan, niechetnie mysle o wyjezdzie o 6:00 w sobote, ale chyba nie bedzie wyjscia bo od 10tej robi sie realnie goraco, w Plocku spotykam sie z kumplem, potem jedziemy przez Gniezno i na miejsce :biggrin: (nie warto nadkladac drogi na poznanskiej ktora dodatkowo jest tloczna i niebezpieczna)

 

ja myslłem o jeżdzie 'dołem' ale góra tez może być Poznańska to kiespki wybór,

Jesli byś wyruszali to o której i gdzie moglibysmy sie spotkać (tylko ja nie jeżdzę od niedawana wieć nie daje ostro)

PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem byc dopuki moto nie sprzedalem :biggrin:(((((((((((((((( leee normalnie czuje teraz taka pustke i brak ze niemam moto, niemoge na takie party sie wybrac poprostu lipton ;/

moze ktos z wawy zechce mnie ogarnac na plecak albo do samochodu :icon_mrgreen: dozucam sie do benzyny, dla jednej osoby funduje wjazd darmowy i na noc mam 50m2 miejsca do wykorzystania za free. zalezy mi na tej imprezie chciazby z tego powodu ze musze napisac relacje na strone z tej imprezy :D

cuz za ogloszenie matrymonialne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się :icon_biggrin:

Jeszcze parę dni temu proponowałem spotkanie forumowiczów w naszym clubhouse w Pobiedziskach

przed wylotem na Bednary. Tematu nie podjęliście - Wasza strata :icon_biggrin: .

Nasz dom klubowy jest dla wszystkich motocyklistów. Nic to by was nie kosztowało. Mielibyście się gdzie

zatrzymać (blisko zjazdu na Kiszkowo), wypić kawę czy cherbatę, bo na zupę chmielową chyba za wcześnie -heh, poznać się, nie szukać się po zlotowisku i tyle............

Pozdrawiam wszystkich :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na polu zobaczycie hmm chyba najbardziej charakterystyczny będzie czerwony Bandit 400 z poobinajnym bakiem,nieorginalną lampą na poznańskich blachach to my(ja,Mati,Cytryna,Zgier,KudłatyKutno) tam będziemy rozbici :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...