Skocz do zawartości

8-9 Lipca Moto eXtreme Show Poznań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A MZ to co nie motocykl- sam miałem kiedys MZ 251 i byłem dumny :wink: wiec nie rób pipy Kris tylko jak chcesz poogladac to przyjezdzaj - ludzie z okolicznych miejscowosci przyjada na wszystkim od komarków przez stare maluchy az po nowe scigacze - to nie wystawa motocykli - tam sie przyjezdza poimprezowac i poogladac jazdy extremalne :cool:

 

 

Co do atrakcji : gosciem specjalnym na imprezie bedzie ekipa

 

RIVIERA STUNT RIDERS Z FRANCJI.

 

To co oni potrafia robic na motocyklach to poprostu masakra . oto ich stronka jak ktos chce zobaczyc co potrafia plecam ściagnąć pare filmów : http://rsriders.free.fr/

 

W samym konkursie oprócz ekip z Polski wystąpia tez 2 ekipy z Rosji oraz z Francji

 

Z dodatkowych atrakcji bedzie tor gokardowy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze w nowym forum chyba niemozna edeytowac posta - albo ja nie wiem jak :)

 

W kazdym razie mamy juz bardziej szczegółówy plan imprezy

 

Rozkład jazdy:

Sobota 08.07.2006 r: - maksymalne emocje

 

9.30 - treningi zawodników czyli testujemy 2,5 km pas startowy

12.00 - zawody indywidualne jazdy ekstremalnej zawodników z Polski oraz zaproszonych gości z Europy

17.00 - zakończenie zawodów indywidualnych i wręczenie nagród

17.30 - konkurs na najlepszy trick i najefektowniejsze spalenie gumy

19.30 - zakończenie konkursu i wręczenie nagród

Uwaga: w przerwach niesamowity emocjonujący show grupy RIVIERA STUNT RIDERS z Francji!! !! !!

 

20.30 - początek NIGHT SHOW PARTY: koncerty zespołów HIP HOP i Underground, dj live music i oczywiście nocny (mocny!) show taneczny w wykonaniu pięknych dziewczyn.

 

Niedziela 09.07.2006 r – kolejna dawka adrenaliny

 

10.00 - treningi dowolne zawodników czyli coś na pobudkę

11.00 – rozpoczęcie konkursu teamów

13.00 - zakończenie konkursu teamów i wręczenie nagród

14.00 - pokazy mistrzów wraz z RIVIERA STUNT RIDERS czyli wszystko to, czego nie pokazali w sobotę i jeeszcze więcej

16.00 - zakończenie imprezy

 

 

http://motoextremeshow.pl/

Edytowane przez Pablo2x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wypada sie nie pojawic :flesje:

 

daj znac co i jak odnosnie ceny wjazdu jak bedzie juz wszystko ustalone, bo jesli sie nie myle to na stronie nic o cenie wjazdu nie pisało, chyba ze cos przeoczylem

Pablo juz pisał że nie będzie więcej niż 10 zł więc luzik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytryna jedzie razem z Domelem jak sie domyślam ;) chyba ze już coś ostro kombinuje ze sprzętem.

 

Chyba zakombinuje ze sprzętem bo po rozpoczęciu sezonu powiedział że pierwszy i ostatni raz jedzie jako pasażer :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko co do remontu to cos powoli sie dzieje, ale bardzo bardzo powoli, wiec za 2 miechy zakladam ze powinienem doprowadzic go do takiego satnu aby pojechł :D wiec zabiore swa dziewczyne i postaram sie wpasc :D mozemy zawsze skoczyc tam grupa :D ale sa jeszcze 2 miesiace wiec sie zobaczy :D

 

P.S jako pasarzer ?? nigdy w zyciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zabiore swa dziewczyne i postaram sie wpasc :D

Ty wiesz co piszesz???....ja bym się jednak zabezpieczył :D A co do tematu to na bank przyjade bo ostatnio się mocno wciągnąłem w filmiki ze stuntem.Kumplów juz też namawiam żeby przyjechali:)

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...