Skocz do zawartości

8-9 Lipca Moto eXtreme Show Poznań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Również się wybieram na imprezę, tylko jeszcze nie wiem czy samochodem, czy moto (jak jest z parkingiem dla aut, jaka cena za wjazd??). Jedzie ktoś z Torunia lub okolic, co by samemu nie jechać??

Siemasz ja mieszkam miedzy Inowroclawiem a Toruniem, planuje tez jechac tylko musze moto poskladac. Jak smigasz to daj znac to polecimy razem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak bedzie z tym spotkaniem forumowym - umowmy sie tutaj bo na miejscu bedzie juz po zawodach !

Mozemy spotkac sie albo w Pobiedziskach clubhouse albo na miejscu w okolicy sceny - o umowionej godzinie.

Jest to okazja aby sie poznac w realu - co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzi poczytajcie stronę www.motoextremeshow.pl tam są prawie wszystkie informację

Pablo powiedz czy bedzie zorganizowany parking dla motocykli?

z tego co ja wiem to osobny parking będzie tylko dla samochodów

sprzęty stawiamy koło namiotów

 

O której się rozpoczyna cała impreza ???

info masz na stronce

sobota terningi zaczynają się od 9.00 a zawody o 12.00

 

jak jest z parkingiem dla aut, jaka cena za wjazd??

do aut jest osobny parking ceny biletów też na stronie

 

CENNIK

Bilet 1 dniowy - 15 zł

Bilet 2 dniowy - 20 zł

Bilet 2 dniowy z miejscem na plolu namiotowym 30 zł

Parking dla motocykli gratis !!!!

 

To jak bedzie z tym spotkaniem forumowym - umowmy sie tutaj bo na miejscu bedzie juz po zawodach !

Mozemy spotkac sie albo w Pobiedziskach clubhouse albo na miejscu w okolicy sceny - o umowionej godzinie.

Jest to okazja aby sie poznac w realu - co Wy na to ?

widze że jak zwykle najarany na forumowe spotkanie

poznańska niezniszczalno forumowa ekipa będzie napewno widoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja was rozpoznam bezproblemowo

my całą ekipą z bułgarskiej osiedlimy sie w jednym miejscu no wy chyba gdzieś koło nas

ale co z innymi forumowiczami ??? MArco uchyl rąbka tajenicy

szukać po zapachu palonej gumy :icon_mrgreen: i białym dymie :icon_mrgreen:

a tak poważnie to chyba jak ktoś będzie chciał nas znaleźć to nie będzie miał problemu

będzie nas około dziesięciu, sprzęty bardzo charakterystyczne chyba tylko w jednym miejscu będzie koło siebie tyle żółtych sprzętów: żółty street, żółty hornet, żółty i srebrny 954, wiśniowy sracz i gpz, r1 Go, gsxr x2, gsf i fajerek może jeszcze coś dołączy, wszystkie nasze sprzęty i my mona zobaczyć na naszych fotkach bułgarskiej

więc będziemy roponawalni tylko kwestia chęci bo raczej my sami nikogo szukać nie będziemy

zapraszamy

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainteresowanie spotkaniem w Pobiedziskach jest raczej mierne.

W tej sytuacji do czwartku daję wam wolną rękę. Póżniej nie załatwię już nic bo będziemy po zebraniu.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

 

Jakoz iz jestem nowy to sie przedstawie.

Tomek lat 24 :icon_mrgreen: Jezdze na Hondzie VT 500 E rok 85 :icon_mrgreen:

 

Moge pomoc jezeli chodzi o Extreme. Widze ze jest problem z noclegami i nie mam dobrych wiesci jesli chodzi o Tuczno to nie ma tu domkow do wynajecia z racji tego ze Politechnika Poznanska nie ma juz tam osrodka,

Jesli ktos szuka motelu to jest Kobylnicy. Ok 10 km od Bednar. W razie co pytac CHETNIE pomoge.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Czy mozna sie dolaczyc do was na zlocie :icon_mrgreen:??

 

Co do drogi to najlepiej w Kobylnicy skrecic w lewo na swiatlach , pozniej caly czas jak prowadzi droga. W Wierzonce za PGR w prawo. I tak jak wczesniej jak prowadzi droga wylatujecie w Tucznie i lecicie dalej jest drogowskaz Bednary 4 i jestescie na miejscu. Droga przez Pobiedziska jest okrezna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do parkingu - bedzie odzielny parking dla motocykli ktory bedzie pilnowany przez ochrone - ale organizatorzy nie gwarantuja strzezonego parkingu - ochrona bedzie jadnak mialo oko na wszelkie podejrzane zachowanie sugerujace kradzierz oraz bedzie zakzywala dotykania sprzetow gapowiczom z publicznosci .Ci co zostaja na noc moga motocykle zostawic przy namiotach - na teren pola namiotowego nie beda mialy wstepu osoby postronne . Jezeli ktos nie chce spac na terenie lotniska w namiocie to okolo 2 km od lotniska jest jakis osrodek wypoczynkowy tel 603-311-458

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze super organizacja się zapowiada, gratuluje Pablo :icon_mrgreen:

Takie podejście z parkingiem bardzo mi się podoba, będe mógł spokojnie oglądać pokazy bez obawy o sprzęt !!!

 

 

Co do rozłożenia się to wiadomo rozłożymy się gdzieś koło Was...... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wrocilem z mazur i juz nie mioge sie doczekac pojechania na Extreme. Z Wawy jade ja a z Plońska Sadek jesli ktos chce moze sie do nas dolaczyc.

 

Na mazurach gorąco

ja chcę jechać z kumplem, planowaliśmy wylecieć z wawy bardzo rano w sobotę bo w piateczek pracujemy a Wy? kiedy podążacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...