Skocz do zawartości

8-9 Lipca Moto eXtreme Show Poznań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WROCŁAW :icon_razz: :wink: :wink:

 

JUTRO BĘDĘ NA PARKINGU "MARINO" OKOŁO 7:25 I BĘDĘ CZEKAŁ 15 MIN, A POTEM LECĘ DO BEDNAR NA MOTOEXREMSHOW :wink: :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

 

MÓJ TEL. 693 286 474 :icon_biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Bednarach. Było naprawde super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdecydowanie impreza ktorej nie mozna bylo przegapic. Nowe sztuczki pocwiczylismy. Szkoda Radas ze tak wyszlo z twoja reka. Czekam na relacje z przeswietlenia. Po Bednarach jazda na moto juz nigdy nie bedzie taka sama :) nic dodac nic ujac tylko trzeba na zime wziac sie za budowe moto do stuntu :) Pablo dzieki za wszystko. Impreza naprawde godna uwagi ;) . Mam nadzieje ze bedzie to impreza cykliczna :) Bo jak tak to w przyszlym roku bede na 100% startowal. Ciesze sie ze tak licznie zebrala sie nasza ekipa. Tomaj pamietaj ze baaaaaaaaaaaaaardzo zalezy mi na tym filmie, na ktorym mnie kreciliscie. Dzieki. Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo kozacko! wczesniej jakos nie bylo okazji by na zywo zobaczyc co to znaczy stunt na wysokim poziomie a tu w jednym miejscu i czasie praktycznie sami wymiatacze :) jak zwykle ponarzekam sobie torche na pogode. nie dalo sie przy tym upale do syta najezdzic sie i poogladac wsystkich startujacych :/ mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie chlodniej bo gumowanie w krotkich spodenkach, koszulce i bez kasku to czysta glupota :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEDNARY ACH TE BEDNARY :)

 

bylo superosko imprezka przednia na maxa wypad bardzo fajny no i zobaczylismy dobry kawalek prawdziwego stuntu w zajebistym wykonaniu

szkoda tylko za teraz mam gips na rece :) po nieudanym przelocie na baku z dwojga zlego dobrze ze sprzet caly a jana 6 tyg pauza :)

 

pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko za teraz mam gips na rece :) po nieudanym przelocie na baku z dwojga zlego dobrze ze sprzet caly a jana 6 tyg pauza :)

 

No to Radas witaj w Klubie Gipsowników :) Choć mi samemu i Tobie napewno też nie jest do śmiechu wiedząc że sezon leci a my siedzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda byłem tylko w sobotę ,ale impreza była super.Myślę że organizatorzy w przyszłym roku też pomyślą o tym żeby coś zrobić,bo miejsce jak na tego typu imprezy jest po prostu bardzo bardzo dobre.

Edytowane przez zibik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!!!!!

Chłopacy, naprawdę daliście popis organizacyjny.

Jestem pełen podziwu, nie wiem tylko czy impreza była ubezpieczona od OC. To bardzo ważne dla Waszego dobra. Tak trzymać :)

Na prąd po burzy nie patrzcie, to normalna rzecz. W przyszłym roku po prostu lepiej zabezpieczycie prąd i tyle. Mam nadzieję że impreza wejdzie na stałe w koloryt polskiego motocyklizmu.

Jeszcze raz - powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać- było zajebiście!!!! :) Dobra zabawa na lotnisku na sprzętach a przede wszystkim z ekipą na polu namiotowym ;) :) no i super duża dawka prawdziwej jazdy ekstremalnej na moto w wykonaniu zawodowców :( :) Dzięki za dobrą impreze !!!!! :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helllo...

 

Jazda przednia!!! Nawet czegoś sie nauczyłem w końcu "troszke" km nabiłem na lotnisku;) a nóżka pewnie nie długo sie zagoi...chociaz z dnia na dzien coraz gorzej wygląda...:notworthy:

 

 

P.s. POZDRAWIAM EKIPE KTÓRA SPAŁA W BRAZOWYM ZDEZELOWANYM MERCEDESIE....:icon_mrgreen:)) W TAJEMNICZENI WIEDZA O CO CHODZI...:icon_mrgreen:)

 

ZADYMIARZE:))))) :banghead: ;) :)

 

 

P.S.2 PABLO MASZ SYMPATYCZNA KUZYNKE:)))POZDROW JA OD NORBIEGO:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...