Skocz do zawartości

8-9 Lipca Moto eXtreme Show Poznań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ta impreza na długo utkiw mi w pamieci. Jeszcze słysze odgłosy strzelania z wydechów i zapach palonej gumy :icon_mrgreen:. NO i satysfakcja z zajecia 3 miejsca w klasie do 550 cm3. mam nadzieje ze w przyszłym roku tez odbedzie sie ta impreza i bedzie jeszcze lepiej :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez byłem na tej imprezie i stwierdzam ze bylo naprade zajebiście..........Tylko ta burza troche popsuła wieczorna cześc imoprezy i mi namiot zamoczyła ale jakoś za bardzo sie nie przejołem Browar w łape i poszedlem do hangaru(chyba przesadzona nazwa) I bylo naprade spoko.......Dawno sie nie nasluchałem tyle jazdy do odciecia i tyle gumowania.......obok namiotu niemalże I O TO CHODZI!!!!!!!!!!!!mAM nadzieje ze za rok bedzie powtórka........!!!!!!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza była ZAJEBISTA :icon_eek: Troche mocno słońce przypiekało ale lepsze to niż deszcz(i tak w trakcie burzy mi ładnie namiot podlało).Troche wkurzający był poślizg czasowy(wiem że zawodnicy nie słyszeli).Ale fajnie było zobaczyć jak takie triki wygladają na żywo a nie tylko na filmikach i robi to wrażenie(zwłaszcza w wykonaniu Raptownego,Janisa z Łotwy nie mówiąc o RSR :icon_mrgreen: )I oby za rok też była ta impreza :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! ja byłem na pożyczonej od kumpla niebieskiej ZX9-tce. Mogłem tylko na 3 godzinki wpaść w sobote, ale to co zobaczyłem nadal przeszywa mnie dreszczykiem ! BIELAWA = SUCKS ! BEDNARY = RULES ! nie ma ch*ja we wsi - za rok musi być second edition !!! BRAWO, BRAWO - BIJMY BRAWO DLA PABLA !

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać... Słowami nie da sie tego opisać, kto nie był może tylko żałować!!! Było poprostu mega dobrze, oby było więcej takich imprez w okolicy wielkopolski...... Mam nadzieję, że w przysłym roku znowu zawitamy na Bednary,bo juz ie mogę się doczekać :biggrin:

Jedna wadą była wieczorna pogoda :biggrin:

 

 

 

P.S. Marco Link nie działa !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zwyciazsców

 

klasa do 550

 

1 Chriss

2.Procent

3. May Day

 

Klasa powyzej 550

 

1. Janis - Łotwa

2. Raptowny

3. AC Śledź

 

stronka moto extreme show niedługo bedzie działac

 

Byłem w Bednarach 2 dni - impreza Bardzo Fajna- zawodnicy wszyscy jeżdżą rewelacyjnie!!!!!

Oczywiście.... chciałbym mieć takie wyczucie- umiejętności jak ONI- (Ćwiczę, ale są gleby!)

- Podobała mi sie jazda AC Śledź

POZDROWIENIA dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem kilka fotek czołowych stunterów :icon_razz:

 

a gdzie jest ten slynny stunter co niestety nie bral udzialu w zawodach bo w sobote rano strasznie cierpial z powodu zatrucia pokarmowego? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...