Skocz do zawartości

8-9 Lipca Moto eXtreme Show Poznań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spoko jak nie zrobi sracza to ufoludek przyleci na czym innym ostatnio zjawił się na R6 czym przybędzie następnym razem ...

 

fakt kolo nieźle wymiata czas by spróbował na czymś większym bo z tego co widze to ten skuterek to już go nudzi

Może i będzie na R6, ale wiadomo, że co swój sprzęt to swój. Żadnym pożyczonym nie będzie się tak samo dobrze latało. Wyczucie itd. robią w końcu swoje.

 

fakt kolo nieźle wymiata czas by spróbował na czymś większym bo z tego co widze to ten skuterek to już go nudzi

Miejmy nadzieję, że po przesiadce na większy sprzęt też będzie tak dobrze wymiatał, jednak nie jest to nigdzie powiedziane, że musi na większym moto latać na podobnym poziomie jak obecnie.

Raczej sie uda go wystawic bo juz przesłał do mnie fotki - byc moze nawet zrobimy osobna kategorie dla skuterów bo jest narazie około 5-6 uczestników - konkurowac z chłopakami na scigach jak Raptowny , Ordi Erni , Śledz , Spidi i reszta i tak nie ma co bo to zupełnie inna bajka i nieporównywalna skala trudnosci wiec pewnie skutery wystartuja osobno i wybierzemy zwyciezsce wsrod skuterów

Nawet jeśli się zakwalfikuje to pozostaje jeszcze koszt wpisowego + inne wydatki :D ale na pewno razem coś się wymyśli, znajdzie jakiegoś sponsora czy coś...... Więc będzie dobrze.

 

Co do konkurowania to wiadomo, że nie można porównywać go z doskonale już przecież znanymi stunterami, ale jest to bardzo dobra okazja żeby się pokazać, zaprezentować itd.

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by miał 18 lat to nawet by mu tak jak i innym zawodnikom darmowe browary przysługiwały :buttrock:

 

a moze zrobic cesje tych browarow np na .... na mnie? :notworthy:

 

na impreze przyjade zapewne ... a nie powiem - niech to bedzie niespodzianka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kilka pytań do jednego z organizatorów MES 2006.

 

W przypadku kiedy bym chciał nocować w Bednarach muszę wcześniej zarezerwować sobie miejsce na polu namiotowym czy nie, wystarczy, że przyjadę w sobotę i się rozbiję ???

 

Bilet wstępu płaci się od osoby czy motoru (Jeżeli jadę w dwie osoby na jednym moto to muszę kupić 1 czy 2 bilety) ???

Pytam, ponieważ na róznych imprezach różnie to wygląda....... :banghead:

 

 

Mam pytanie kto jeszcze planuje jechać na nockę na Bednary??? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Również się wybieram na imprezę, tylko jeszcze nie wiem czy samochodem, czy moto (jak jest z parkingiem dla aut, jaka cena za wjazd??). Jedzie ktoś z Torunia lub okolic, co by samemu nie jechać??

Edytowane przez pf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo napisz do mnie na gg bo nie mam ani twojego nr gg ani na kom. A chce cos ustalic w zwiazku z tym naszym wyjazdem na ta imprezke. Pozdrawiam.

stary nie spamuj

bo za chwile zrobi się wielki makaron

od takich spraw jest priv :) :) :D

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...