Skocz do zawartości

Poznański Motobazar 25-26.03.2006


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję dla wystawców.Podajcie z czym do Poznania przyjedziecie,podajcie strony www jeśli je macie...pozwoli nam ocenić czy warto odwiedzić stadion na Pułaskiego,odłożyć trochę kasy,wziąć zaliczkę od szefa,zamataczyć trochę żonie... ;) :P :P :buttrock: :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy mają taki luz że ich żony też lubią motocykle.

ja muszę wszystko kupować na zlomie(wersja dla żony) ;) :P :P :buttrock: :D :P :P

z kumplami wolę się spotkać gdzieś na wspólnym wypadzie.

zalożyłem temat by ci którzy chcą coś kupić nie musieli wydawać 10pln po to by się przekonać że nic na tym bazarze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nic ?? zawsze mozna jakies buty kaski, kurtki, motocykle ogladnać :) prawie jak w salonie, tylko ze za wejscie do salonu nie zaplacimy 10 zł, ale za to na bazarze dostaniemy czasem tansze rzeczy ;) ja nie narzekam, kiedy moge to ide i place to 10 zł :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również się wybieram na motobazar do Poznania. Z Bydgoszczy to jakieś 120km, może uda mi się wreszcie kupić kask. Może jakąś skórę uda się wyhaczyć ? Przy okazji przejadę się do sklepów motocyklowych, bo u nas bieda, panie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne byly skory ostatnio ze szweckiej policji, oczywiscie kurtki motocyklowe, spodnie tez mieli, o ile sie nie myle kurta ok. 150 zeta. wiec nie majatek, a jak nowka, naszywki policyjne maja odprute ale nie widac za bardzo, z reszta sam zobaczysz... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak wasze wrazenia ?? Jak dla mnie było ok duzo stoisk, duzy wybor, dosc niskie ceny. Duza wada bylo błoto, ale na to sie nic nie poradzi. Mogło wiecej osob przyjechac na sprzetach. Oj poznaniacy nie postaraliscie sie hehe.

 

Wrzucam fotki

 

img00010fe.th.jpg

 

img00208pt.th.jpg

 

A to jedno ze stoisk z oponami - kolesie ogolnie byli na luzie :P

 

img00242ub.th.jpg

 

Haya chyba rocznik 2005 - niesamowity sprzecik :)

 

img00288ck.th.jpg

 

Ten sprzet byl kiedys opisywany w ŚM

 

img00034iz.th.jpg

 

Obkupieni po same brzegi

 

img00326tk.th.jpg

 

Do zobaczenia w maju mam nadzieje ze juz na sprzetach. pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, montażownica jest, wyważarka jest, opony będą w tygodniu, od poniedziałku ruszają chłopaki ze zmianą opon, a w tygodniu będzie duża dostawa używek z Niemiec.

PS - ulotki rozdawał Gumiś od opon :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...